Asistent/ka riaditeľa

CUREL s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 24, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1.100€ + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milú a komunikatívnu osobu do nášho kvetinového tímu, ktorej náplňou práce bude:
Administratívna a operatívna podpora pre riaditeľa a vedenie spoločnosti
Organizácia a príprava stretnutí a porád
Príprava podkladov na rokovania a zápisov z porád
Zabezpečovanie ubytovania a dopravy pre zákazníkov a zamestnancov v zahraničí
Cirkulácia dokumentov v spoločnosti
Zabezpečenie organizácie a občerstvenia v rámci firemných meetingov a eventov
Prijímanie a nasmerovanie návštev
Príprava podkladov a prezentácii pre potreby riaditeľa a vedenia spoločnosti
Administratívne práce( tlač a skenovanie dokumentov)
Administratívna činnosť podľa potreby vedenia spoločnosti
Komunikácia (telefonická, mailová,písomná) s klientmi a obchodnými partnermi a inými internými oddeleniami
Ďaľšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

Práca v stabilnej spoločnosti
Zamestnanecká zľava na nákup tovaru
Stravné lístky v hodnote 3,60€
Veľmi dobré finančné ohodnotenie
Pravidelne vyplácaná mzda k 5. dňu v mesiaci
Odmeny za vykonanú prácu
Vyplácanie nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť, výborná kominikatívnosť a príjemné vystupovanie
ochota a chuť pracovať
slušné vystupovanie
organizačné schopnosti
zodpovednosť a samostatnosť
precíznosť
administratívne skúsenosti pre túto pozíciu vítané

Sme prosperujúca a rozrastajúca sa firma CUREL, s dlhoročnou praxou a skúsenosťami na trhu. Spoločnosť CUREL pôsobí už vyše 30 rokov ,ako jediný prosperujúci veľkoobchod v Bratislave s rezanými a črepníkovými kvetmi, doplnkami a luxusnými dekoráciami. Firma CUREL spravuje vlastnú sieť kvetinárstiev: KVETINÁRSTVO CUREL.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3400035  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.100€ + osobné ohodnotenie