Floristka/ florista, aranžér/ aranžérka

CUREL s.r.o.

Miesto práce
Rovinka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
ZZ: 750€ +100€ osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás sa môžete kreatívne vyblázniť a zdokonaliť sa vo viazaní a aranžovaní kvetov
náplň: viazanie kytíc, vencov a aranžmánov ,predaj kvetov, interiérovej zelene a doplnkového tovaru, aranžovanie kvetov na spoločenské podujatia a práca s registračnou pokladňou.

práca v stabilnej spoločnosti
zamestnanecká zľava na nákup tovaru
firemné oblečenie
stravné lístky v hodnote 3,80
odmena pri dosahovaní výsledkov a nefinančné bonusy
dovzdelanie kurzom
veľmi dobre finančné ohodnotenie
pravidelne vyplácaná mzda k 5. dňu v mesiaci
možnosť profesijného rastu

osobný nákup a výber tovaru priamo v sklade a služobné cesty do Holandska s možnosťou nákupu tovaru
Informácie o výberovom konaní:

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku posielajte na e-mailovú adresu: marketing@curel.sk
Iba vybraní uchádzači budú kontaktovaní a následne pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za porozumenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.10.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

floristika, kvetinárstvo, aranžérstvo a predaj kvetov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste kreatívny, prispôsobivý, radi aranžujete? Toto je práca ako ušitá pre Vás
predpoklady a zručnosti: skúsenosti s aranžovaním
príjemné vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti
kreativita, estetické cítenie
samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Sme prosperujúca a rozrastajúca sa firma CUREL, s dlhoročnou praxou a skúsenosťami na trhu. Spoločnosť CUREL pôsobí už vyše 25 rokov ,ako jediný prosperujúci veľkoobchod v Bratislave s rezanými a črepníkovými kvetmi, doplnkami a luxusnými dekoráciami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CUREL spol. s r.o.
Tomášikova 24
821 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3300674   Dátum zverejnenia: 11.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   ZZ: 750€ +100€ osobné ohodnotenie