Predajca v CURAPROX Smile Shope

CURADEN Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Avion Shopping Park, Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
1. 2. 2020
900 - 1 300 EUR/mesiac- 800 eur brutto + 100 Eur brutto za splnenie mesačnej agendy + variabilná čiastka 1 - splnenie obratového plánu predaja na stánku + variabilná čiastka 2 - splnenie individuálneho obratového plánu predaja na stánku + odmena za splnenie kvartálneho plánu + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je predaj v stánku s produktami ústnej hygieny, obsluha zákazníkov a práca s registračnou pokladnicou. Ak si šikovná, komunikatívna a pozitívne naladená osôbka, možno hľadáme práve teba. U nás budeš viac ako len predajca – svojimi odbornými radami pomáhaš ľuďom udržiavať si zdravý a krásny úsmev. Neboj sa, na všetko ťa dostatočne zaučíme a vyškolíme. Uvidíš, že práca ťa bude baviť viac, keď nebudeš zákazníkom ponúkať len produkty, ale aj svoje znalosti a rady.

CHCEŠ SA K NÁM PRIDAŤ, PRETOŽE U NÁS ZAŽIJEŠ:
• Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Predávanie výrobkov, ktoré majú ľudia radi a skutočne im pomáhajú
• Kamarátsky a veselý kolektív
• Odborné školenia pre zamestnancov
• Zľavy na výrobky CURAPROX
• Motivujúci systém odmien na mesačnej/štvrťročnej/polročnej báze
• Množstvo firemných benefitov (gastrokarta - hodnota lístku 4,80 Eur, Multisport karta, dovolenka navyše v prípade vlastnej svadby, príspevok na štúdium cudzieho jazyka, preplatenie dentálnej hygieny 2x ročne, finančný príspevok pri narodení dieťaťa, kolektívne teambuildingy, poskytnuté pracovné oblečenie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Naše produkty poznáš, máš ich rád a aspoň niektoré aj používaš
• Pekný úsmev, o ktorý sa vzorne staráš
• Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Mierne pokročilú znalosť anglického jazyka (je výhodou, nie podmienkou)
• Základy práce s pokladňou
• Zručnosti pri práci s Microsoft Office
• Optimistický prístup a radosť z kontaktu so zákazníkom

Curaprox Slovensko je slovenskou pobočkou švajčiarskej značky Curaprox. Ide o značku špičkových produktov ústnej hygieny, ktoré sú účinné, ale zároveň maximálne bezpečné a príjemné na používanie. Už roky sa nám úspešne darí búrať status quo v ústnej hygiene tým, že do niečoho takého všedného ako čistenie zubov prinášame emócie a nové spôsoby motivácie. Značka ani firma nie sú iba o predaji, významnú časť našich aktivít tvorí šírenie osvety v ústnom zdraví a vzdelávanie odbornej, ale aj laickej verejnosti. Naším cieľom je, aby sa všetko vo vnútri firmy aj smerom z nej dialo v súlade s firemnými hodnotami, ktoré sme si sami zadefinovali.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3816968  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac