Fyzioterapeut

Cumulus s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
866 EUR/mesiacalebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NZZ Cumulus s.r.o. Košice, Rastislavova 45 prijme za výhodných podmienok do pracovného pomeru:
fyzioterapeuta  na pracovisko FBLR - miesto výkonu práce Košice.
Ak si absolvent po škole, alebo máš aj prax v práci  FBLR pošli nám svoj životopis, určite si nájdeš dobré uplatnenie a prácu, ktorá Ťa bude baviť a vzdelávať ďalej.

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s možnosťou profesionálneho rastu vo výbornom kolektíve.
Pracovný režim jednozmenný - od pondelka do piatka.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ v odbore fyzioterapeut alebo VŠ v odbore FBLR

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, svedomitosť, dôslednosť, zodpovednosť, ovládanie práce s PC.

Sme súkromná obchodná spoločnosť - neštátne zdravotnícke zariadenie - poliklinika, ktorá dlhodobo poskytuje odbornú ambulantnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubomíra Sándorová
Tel.: +421903610902
E-mail: poslať životopis
ID: 4152420  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac