Ekonóm, účtovník

Cumulus s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacmzda od 1400 Eur za mesiac v závislosti od skúsenosti kandidátky/kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie komplexného podvojného účtovníctva
- účtovné operácie (vedenie evidencie o pohybe a stave všetkých účtov,
bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry,
správa majetku a evidencia majetku, pokladňa..)
- spracovanie štatistík (štatistický úrad, NCZI)
- príprava podkladov pre mzdy - účtovanie miezd
- podpora pri manipulácii a vedení ERP na pracoviskách
- mesačné spracovanie reportov o stave záväzkov a pohľadávok pre
vedenie spoločnosti
- pravidelná kontrola úhrad zo zdravotných poisťovní - porovnávanie
úhrad s vykázanými výkonmi - výstup pre vedenie spoločnosti
- prednostná kontrola zmlúv a dodatkov so zdravotnými poisťovňami,
pripomienkovanie zmlúv a dodatkov
- prax v oblasti účtovania v zdravotníctve výhodou
- iné reporty a prehľady pre vedenie spoločnosti

- zamestnanecké zľavy
- služobný telefón
- možnosť individuálnej dohody v pracovnom čase

Znalosť predpisov v oblasti účtovníctva, zákona o daní z príjmov a ďalších súvisiacich predpisov.
Požadovaná prax : aspoň 3 roky v odbore.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Prosíme posielať odpovede na inzerát a Váš záujem u nás pracovať mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nevyhnutné ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Pokladňa - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Flexibilita, spoľahlivosť, presnosť.
Nutná znalosť legislatívy a prax v danej oblasti, precíznosť, zodpovednosť, dodržiavanie termínov, ochota sa učiť a vzdelávať.

Sme súkromná obchodná spoločnosť - neštátne zdravotnícke zariadenie - poliklinika, ktorá dlhodobo poskytuje odbornú ambulantnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4150495  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac