Lekár v odboroch vnútorné lekárstvo (interný lekár); všeobecné lekárstvo na ambulancii pre dospelých; plastický chirurg

Cumulus s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 160 EUR/mesiacmzda dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon lekárskych odborných činností pre atestovaných lekárov v odboroch:
- všeobecné lekárstvo na ambulancii pre dospelých (1 lekár),
- vnútorné lekárstvo na ambulancii (2 lekári aj na kratší pracovný čas),
- plastický chirurg (aj na kratší pracovný čas).

- stabilné pracovné miesto,
- možnosť vzdelávania,
- zamestnanecké zľavy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ukončená lekárska fakulta a platná atestácia v danom odbore

Sme súkromná obchodná spoločnosť - neštátne zdravotnícke zariadenie - poliklinika, ktorá dlhodobo poskytuje odbornú ambulantnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2423386  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac