Cukrár/Cukrárka

Culinary Arts s.r.o.

Miesto práce
K zlatému rohu 36, Devín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacPlat od 1600 Eur/mesačne, v závislosti od skúsenosti a šikovnosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatná príprava cukrárskych dezertov.
- Dodržiavanie receptúr a kvality podľa štandardov reštaurácie.
- Dokončovanie, zdobenie a finalizácia výrobkov.
- Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.
- Dodržiavanie a sledovanie všetkých hygienických predpisov, vrátane noriem HACCP.
- Zabezpečenie kontroly kvality, množstva, vždy pri prijatí tovaru do skladu.
Motivácia, sebarozvoj a schopnosť pracovať v tíme je našou najvyššou prioritou.

Dynamická spolupráca v mladom kolektíve.
Práca v novej prevádzke.
Priateľský tím a pracovné podmienky.
4 dňový pracovný týždeň.
Odmena dohodou na základe osobných skúsenosti.
Možnosť ďalšieho vzdelania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Znalosť výrobných procesov.
Zmysel pre detail a zodpovednosť.
Nadšenie pre prácu v gastronómii a vôľu sa ďalej rozvíjať.
Pozitívne myslenie, dobrá nálada.

Moderná reštaurácia ECK, zameraná na servis viac chodového sezónneho menu z regionálnych surovín a kvalitných vín v Devíne.
Rozsiahla vínna pivnica s lokálnymi a medzinárodnými vínami.

ID: 4492884  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac