Čašníčka/obsluha v cukrárni

Cukráreň u babičky, s.r.o

Miesto práce
Tománkova 2, Karlova Ves
Termín nástupu
aj ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacpríplatky za soboty, nedele a sviatky, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku Cukráreň u Babičky na Tománkovej 2/A v Bratislave-Karlovej Vsi hľadáme vhodného kandidáta (kandidátku) a šikovného kolegu (kolegyňu) na pozíciu čašník/obsluha v cukrárni.

Medzi hlavné pracovné činnosti patria:
- obsluha hostí a starostlivosť o zákazníka,
- poskytovanie rád pri výbere zákuskov a nápojov, balenie zákuskov
- prijímanie objednávok na zdobené torty
- príprava a servírovanie teplých, studených a miešaných nápojov a limonád
- zodpovednosť za bar alebo zverený rajón

Pracovná doba je od 09:30 do 19:30 hod. na základe mesačného rozpisu zmien, za mesiac vychádzajú cca dva pracovné víkendy.

Životopisy posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

zamestnanecká zľava na torty a zákusky, obratová prémia

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Elektronická pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- príjemné a komunikatívne vystupovanie,
- zodpovednosť,
- pro-zákaznícka orientácia,
- tímový hráč

Útulná bratislavská cukráreň na karloveskom kopci s vlastnou výrobou koláčikov a bohatým výberom nápojov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Lipová 435/2
900 45 Malinovo

Kontakt

ID: 4067842  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac