Reagujte bez životopisu
Logo Cukráreň Maxim, Silvia Dvoranová-SIDO

Hľadáme predavačku do cukrárne - Hlohovec

Cukráreň Maxim, Silvia Dvoranová-SIDO

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacVíkendové príplatky, dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímeme zodpovednú a šikovnú predavačku do cukrárne Maxim v Hlohovci na TPP.
Náplň práce: predaj zákuskov, doplnkového tovaru, príjem a výdaj objednávok, obsluha kávovaru

Víkendové príplatky, dochádzkový bonus

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Sme rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom cukrárskych produktov, cukroviniek a slaných a sladkých výrobkov. Sídlime v Hlohovci, kde máme výrobu a aj kamenné predajne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4740602  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac