Právnik

CTP Invest, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme človeka so systematickým a pozitívnym prístupom k práci. Dôležitá je samostatnosť, orientácia na výsledok, dodržiavanie procesov a tímová spolupráca. Hľadáme tímového hráča, ktorý má rád výzvy a chce rásť spolu s našou spoločnosťou.

1. Požiadavky / Predpoklady pre pracovnú pozíciu:

  • 2-3 roky praxe na podobnej pozícií
  • Skúsenosti v oblasti Real-Estate
  • Vysokoškolské právnické vzdelanie
  • Výborná znalosť obchodného práva
  • Znalosť všeobecného slovenského právneho prostredia
  • Znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni (min. C1)
  • MS Word – vysoká úroveň
  • MS Excel, PowerPoint – používateľská úroveň
  • Nekonfliktný, komunikatívny, organizovaný typ, zameraný detail, presnosť a výsledok práce
  • Dôslednosť, samostatnosť, systematickosť, zodpovednosť, dodržiavanie termínov

2. Činnosti pracovnej pozície:

  • Právna činnosť súvisiaca so zakladaním nových projektov, v oblasti akvizícií pozemkov, kúpy pozemkov, zriaďovania vecných bremien atď.
  • Príprava vecných bremien, zmlúv na kúpu pozemkov, zmlúv o budúcej zmluve, dodatkov k zmluvám a všetkých súvisiacich žiadostí, súhlasov, vyhlásení atď.
  • Proces právneho due diligence pri nových akvizíciách – zhromažďovanie potrebných dokumentov, príprava a správa data rooms
  • Právna činnosť a príprava dokumentov týkajúca sa povoľovacích procesov
  • Príprava zmlúv na stavebné práce súvisiace s developerskými projektami
  • Príprava zmlúv súvisiacich so správou a prevádzkou majetku spoločnosti
  • Príprava budúcich nájomných zmlúv, nájomných zmlúv, dodatkov k nájomným zmluvám
  • Príprava, kontrola všeobecných prevádzkových zmlúv spoločnosti
  • Pravidelné reportovanie

3. Ponúkame:

  • Perspektívnu prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, líder na trhu v CEE
  • Zaujímavá a challenging práca v energickej a rastúcej spoločnosti
  • Skvelý tím profesionálov
  • Flexibilné pracovné možnosti: mix home-office & office práce
  • Možnosť odborného aj osobnostného rozvoja
  • Teambuildingové aktivity

Mzda od 2.000 EUR / mes, v závislosti od skúseností

Nástup 2-3/2023

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa