Údržbár Košice - Prešov (§21)

CTP Invest, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme človeka s pozitívnym prístupom k práci. Dôležitá je samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok a dodržiavanie pracovných postupov podľa pokynov nadriadeného. Hľadáme tímového hráča, ktorý má chuť pracovať a chce rásť spolu s našou spoločnosťou.

1. Predpoklady / požiadavky pre pracovnú pozíciu:

  • Stredoškolské vzdelanie v technickom odbore
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Vyhláška č. 508/2009 §21 - výhodou
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť min. 2 roky
  • Práca s počítačom - základné znalosti MS Office – Word, Excel, Outlook
  • Nekonfliktný, dôsledný, samostatný a zodpovedný
  • Dodržiavanie pracovných postupov, pravidiel a termínov

2. Činnosti:

  • Zabezpečovanie bezpečnej a spoľahlivej prevádzky zverených CTParkov
  • Preventívna údržba spojená s technickou správou objektov a ich okolia
  • Kontrola technických miestností a zariadení podľa plánu údržby, so zápisom do prevádzkových denníkov
  • Riešenie drobných prevádzkových porúch
  • Drobné inštalatérske práce
  • Udržiavanie čistoty a poriadku v areáloch zverených CTParkov
  • Administratívne úkony spojené s náplňou práce
  • Plnenie ad-hoc úloh podľa zadania

3. Benefity

  • Práca od pondelka do piatku v jedno-zmennej prevádzke
  • Flexibilné nastavenie pracovného času (štandard 7:00h - 15:30h)
  • Služobné vozidlo počas služby v pohotovosti
  • Príplatky za výkon práce v pohotovosti
  • Príspevok na rekreáciu (po 2 rokoch trvania pracovného pomeru v súlade so ZP)
  • Ročné firemné odmeny po dosiahnutí stanovených cieľov celej skupiny

Termín nástupu 10-11/2022