Marketing specialist (part-time)

CTP Invest, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energického, organizovaného a ambiciózneho človeka, ktorý bude zodpovedný za administratívne úlohy pre #1 tím industrial developera v Európe, a aktívne sa podieľať na manažmente sociálnych médií a ostatných marketingových aktivít.

Ideálny kandidát/ka je rýchlo sa učiaci/a, iniciatívny/a a je flexibilný/á, má rád/a veci na správnom mieste, v správnom čase, taktiež dobré písomné aj verbálne zručnosti, túži sa učiť, vedieť viac a rásť.

1. Požiadavky / Predpoklady pre pracovnú pozíciu:

  • 1-2 roky praxe na podobnej pozícii, ideálne v medzinárodnej spoločnosti
  • Znalosť Excel, Word, PowerPoint, email/kalendar programy, porozumenie grafickým súborom, ako ich používať na webe, v tlači
  • Výhodou, nie podmienkou – znalosť / skúsenosť s WordPress a Adobe creative suite (Grafický dizajn a DTP skúsenosť)
  • Veľmi dobrá znalosť Anglického jazyka
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Skúsenosti s tvorbou obsahu a kreatívou
  • Znalosť Sociálnych médií (LinkedIN, Facebook, Instagram)
  • Kreatívita, flexibilita, nekonfliktnosť, samostatnosť, otvorenosť novým veciam

2. Činnosti pracovnej pozície:

  • Zhromažďovanie obsahu – komunikácia s tímami CTP SVK za účelom zhromažďovania obsahu pre webovú stránku, firemný časopis, mesačné e-novinky, príspevky na sociálne média atď.
  • Manažment Sociálnych médií CTP SVK – tvorba obsahu, písanie, dizajn (LinkedIN, FB, IG)
  • Tvorba ročného PR & Média plánu
  • Komunikácia a spolupráca s PR agentúrou a ostatnými zúčastnenými stranami (zabezpečenie materiálov pre TS, články, rozhovory, konferencie, manažment spozoringu, účasti na konferenciách.....)
  • Evidencia a realizácia všetkých marketingových aktivít / eventov
  • Príprava základných vizuálov, dizajnov a firemných prezentácií
  • Správa web stránky za CTP SVK portfólio – aktualizácia dát, fotiek, kontaktov....
  • Komunikácia s externými dodávateľmi a internými zúčastnenými stranami za účelom zabezpečenia plynulého a bezproblémového procesu fotenia, natáčania našich CTParkov / Projektov a Parkmakerov
  • Správa Billboardov, Bigboardov, Megaboardov and inej externej reklamy – dizajny, zmluvy, vyhľadávanie nových lokalít / možností
  • Komunikácia a spolupráca s marketingovým tímom v Českom office
  • Marketing ESG / CSR (tiež vyhľadávanie príležitostí, nové návrhy)

3. Ponúkame:

  • Perspektívnu prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, líder na trhu v CEE
  • Zaujímavá a challenging práca v energickej a rastúcej spoločnosti
  • Skvelý tím profesionálov
  • Flexibilné pracovné možnosti: mix home-office & office práce
  • Teambuildingové aktivity

Pracovná pozícia je aktuálne obsadzovaná ako part-time s predpokladom prechodu na full-time v priebehu 6-12 mesiacov.

Nástup 1.10.2022, prípadne dohodou.