Údržbár

CTP Invest, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce zahŕňa:

Denné kontroly elektrických a technologických zariadení v priestoroch logistického a priemyselného parku a to najmä:

  • Preventívna a kontrolná činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečení bezporuchového chodu svetelnej, zásuvkovej a motorickej inštalácie vrátane vonkajšieho osvetlenia
  • Bežné údržbárske práce v objekte podľa pokynov nadriadeného
  • Komplexná údržba zvereného objektu a jeho okolia

Vzdělanie:

  • Stredoškolské – zameranie: výučný list v odbore elektrikár/elektromechanik
  • Vodičský preukaz sk B
  • Prax na podobnej pozícii v oblasti prevádzkový elektrikár min 2 roky
  • Skúsenosti s prácou údržbára
  • Dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
  • Samostatnosť, dochvíľnosť, zodpovednosť a chuť pracovať

Ponúkame:

  • Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu s možnosťou odborného rastu
  • Miesto výkonu: Bratislava / Devínska Nová Ves

  • Nástup ihneď resp. dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
ID: 3226998  Dátum zverejnenia: 27.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.