Office Manager

CTP Invest SK, spol. s r.o.

Miesto práce
The Europeum, Suché mýto, Staré Mesto
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacMzda od 1400€ v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kompletný Back-office support pre všetky oddelenia spoločnosti;
  • Zabezpečenie plynulého chodu recepcie a kancelárie (kancelárske potreby, občerstvenie, poriadok a čistota);
  • Prijímanie, uvádzanie a obsluha návštev, prvotný kontakt s klientom, poskytovanie informácií;
  • Správa zasadacích miestností a rezervácií termínov;
  • Evidencia a spracovanie poštovej korešpondencie a elektronickej pošty v internom systéme;
  • Zabezpečovanie podpisového procesu oficiálnych dokumentov spoločnosti a agenda s tým súvisiaca;
  • Bežná administratíva (kopírovanie, skenovanie, archivácia, evidencia, zakladenie a skartácia dokumentov);
  • Koordinácia pracovných ciest, prepravy a ubytovania pre zamestnancov;
  • Administratívny support HR oddelenia;
  • Úlohy ad hoc podľa pokynov nadriadeného.

  • Perspektívne zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, líder na trhu v CEE
  • Zaujímavú a challenging prácu v energetickej a rastúcej spoločnosti
  • Skvelý tím profesionálov
  • Možnosť odborného aj osobnostného rozvoja
  • Teambuildingové aktivity

Do nášho tímu hľadáme motivovaného človeka so systematickým prístupom k práci, organizačnými zručnosťami, ktorý sa nebojí „full speed“ pracovného nasadenia. Dôležitá je samostatnosť, orien-tácia na výsledok, dodržiavanie procesov a ich 100% funkčnosť a efektivita. Hľadáme tímového hráča, ktorý má rád výzvy a chce rásť spolu s našou spoločnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 2 roky
  • Úplne SŠ vzdelanie
  • Znalosť Anglického jazyka – stredne pokročilý (B2)
  • MS Word, MS Excel, PowerPoint – používateľská úroveň
  • Dobré organizačné schopnosti
  • Nekonfliktný, komunikatívny typ, samostatný a reprezentatívny typ
  • Profesionálne a príjemné vystupovanie
  • Dobré organizačné schopnosti, zmysel pre detail, záujem pracovať a učiť sa
  • flexibilita, ústretovosť, dôslednosť, systematickosť, zodpovednosť, dodržiavanie termínov

CTP je holandský developer s medzinárodnou pôsobnosťou, s portfóliom zahrňujúcim 12 mio m2 prenajímateľnej plochy vo viac ako 100 strategických lokalitách v rámci strednej Európy. CTP sa sústredí na výstavbu projektov na kľúč, tzv. “costum build”, ich následnú správu a údržbu, a tieto dlhodobo prenajíma medzinárodným a domácim spoločnostiam, ktoré majú strategický záujem expandovať v strednej Európe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Bačková
E-mail: poslať životopis
ID: 4835688  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac