Vedúca upratovacieho tímu / Objektový manažér

CSSK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiaczáklad mzdy + osobné ohodnotenie na základe skúseností či prístupu k práci (interný príplatkový systém) TPP - od 1100€ brutto živnosť - od 1400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného samostatného človeka so zápalom pre prácu.

Od kandidáta očakávame:
- kontrola čistoty na pridelených objektoch
- zabezpečovanie zástupu v prípade neprítomnosti pracovníka (z našej databázy)
- vedenie pohovorov - výber zamestnancov na pridelené objekty
- školenie zamestnancov - plnohodnotne zaučiť nových ľudí na pridelených objektoch
- vedenie upratovacieho tímu na jednorazových zákazkách
- UPRATOVANIE - v upratovacej firme upratujú aj vedúci :)

- skvelé vedenie
- mladý kolektív
- služobné auto
- služobný telefón
- finančný príspevok na stravu
- nadpriemerné príplatky za práce naviac
- dlhodobá stabilná práca
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- príjemné vystupovanie
- dôslednosť
- pre prácu je nutný vodičský preukaz

Sme stabilná a rastúca spoločnosť, poskytujúca profesionálne upratovacie služby. Aktuálne zamestnávame približne 60 ľudí. Pôsobíme na území Západného Slovenska. Máme regionálne zastúpenie v Trenčíne a v Bratislave.
ID: 4338273  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac