Vodič MKD, medzinárodnej kamiónovej dopravy

Csonka TRANS s.r.o.

Sládkovičova 6, Štúrovo, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná a zasielateľská spoločnosť Csonka TRANS s.r.o. hľadá vodičov cestnej nákladnej dopravy pre nákladné vozidlá s celkovou hmotnosťou 40 ton. V prípade ak máte nižšie uvedené znalosti a zručnosti ako profesionálny vodič a hľadáte stabilnú spoločnosť so stabilným zázemím, tak sa pridajte k nášmu tímu.

ČO PONÚKAME:
- Prepravy v rámci strednej a západnej Európy,
- Začiatok a ukončenie turnusu zo Štúrova,
- 2-3 týždňové turnusy v rámci západnej Európy,
- Vozidlá stabilne pridelené k vodičovi (zmena iba v prípade servisu),
- Pohyblivé a plánované voľno vodičov,
- Dlhodobo stabilné prostredie,
- Disponovanie vozidiel v slovenskom a v maďarskom jazyku.
MZDA:
- základná mzda + prémie na základe odpracovaných dní + diéty
- Ďalšie finančné benefity: príspevok na dochádzku, v prípade mimoriadnych výkonov
mimoriadna odmena, vernostná odmena
- Úhrada mzdy stabilne včas (mesačne 12.-ho) s korektným zúčtovaním.

Informácie o výberovom konaní

+421 905 984579 p. Michalec , alebo michalec@csonkatrans.sk

PRIHLÁSENIE:
- Váš životopis pošlite na e-mailovú adresu: michalec@csonkatrans.sk
V prípade ďalších informácií volajte na telefónne číslo: +421 905 984 579

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

PODMIENKY:
- Vodičský preukaz skupiny C a E,
- Preukaz KKV (Kvalifikačná karta vodiča),
- Digitálna tachografová karta (DTK),
- Psychotest,
- Skúsenosti vo vnútroštátnej a medzinárodnej nákladnej doprave,
- Znalosť slovenského alebo maďarského jazyka,
- Bezúhonnosť.

Firma Csonka TRANS s.r.o. má za sebou vyše 20 ročné pôsobenie.
Jej hlavnou činnosťou je medzinárodná doprava a zasielateľstvo, predaj a nákup použitých nákladných vozidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sládkovičova 6
94302 Štúrovo
ID: 1439257   Dátum zverejnenia: 2.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou