Recepčná

ČSOB Leasing, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
najneskôr 1.1.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie chodu recepcie
- otváranie/zatváranie hlavného vchodu do budovy na začiatku/konci pracovnej
doby
- prijímanie, uvádzanie a vybavovanie klientov a návštev
- monitoring, evidovanie a vybavovanie prichádzajúcich mailových
požiadaviek
- telefonická komunikácia a riešenie požiadaviek zákazníkov počas trvania
zmluvy
- poskytovanie informácií pre klientov o poskytovaných službách, o
podmienkach zmien na zmluve, o splátkach a platbách, o spôsobe ukončenia
zmluvy a pod.
- spracovanie definovanej agendy a reportov
- plnenie úloh v zmysle pokynov nadriadeného

Ponúkame:
- perspektívne zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti
- prácu v mladom tíme a príjemnom pracovnom prostredí
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- možnosť ďalšieho osobného rastu
- prepracovaný motivačný a benefitný systém

Pozícia je na zastupovanie počas materskej dovolenky 2-3 roky.
Ak Vás táto prácovná ponuka oslovila, budeme radi, ak na uvedenú adresu zašlete svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom, kde uvediete názov pozície "RECEPČNÁ" a dôvod, prečo reagujete práve na tento inzerát.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

* ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
* výhodou je prax min. 1 rok na pozícii recepčnej vo firme
* absolvované komunikačné kurzy a výcviky sú výhodou
* Aj na komunikačnej úrovni, NJ vítaný (nie je podmienkou)
* ovládanie práce s PC na užívateľskej úrovni (MS Office - Word, Excel, Internet, e-mail - pokročilý)

Ďalej od vhodného kandidáta očakávame:
* osobnosť s vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami, schopnú ľahko nadviazať kontakt,
* s príjemným, profesionálnym vystupovaním a prozákazníckou orientáciou,
* so schopnosťou pružne sa adaptovať na zmeny a učiť sa,
* spoľahlivosť, zodpovednosť, zmysel pre poriadok a dôslednosť
* výborné organizačné schopnosti
* zodpovedný prístup k práci

ČSOB Leasing a.s. patrí, vďaka svojim zamestnancom a ich systematickému rozvoju medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Už 25 rokov sa staráme o ľudí v našej firme a spoločne budujeme kultúru otvorenej komunikácie a podporujúcej atmosféry. Naša história je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia.
S dôrazom na efektívne riadenie a zmysluplnosť práce každého zamestnanca, sme vybudovali spoločnosť s dlhodobým trhovým líderstvom vo financovaní automobilov, strojov a zariadení pre podnikateľské subjekty.
Patríme medzi najproduktívnejšie entity finančnej skupiny ČSOB a KBC.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 667817  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou