Systémový administrátor

ČSOB Leasing, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.3.2021, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacmzda je min. 1800 Eur/brutto a odvíja sa od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT tímu hľadáme systémového administrátora so širokým rozhľadom vo svete informačných technológií. Jeho hlavnou úlohou bude zabezpečiť plynulé a bezproblémové nasadenie aplikácií do testovacej a produkčnej prevádzky.

Prevezmeš zodpovednosť za:
• správu Windows Server a jeho konfigurácie, AD
• správu VMware, MS Exchange, SCCM, SCOM, PRTG, Zabbix, GPO
• zálohovanie VEEAM
• manažment LAN/WAN
• L2 a L3 support na komplexnejšie problémy
• prácu s MS SQL
• ITIL a jeho používanie v praxi
• súčinnosť na projektoch a následné implementácie do prostredia ČSOBL, napr. implementácia Office 365, výmena FW

Vedenie najvyššieho balíčka ČSOB bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB
Ak si prispievaš na DDS, prispejeme Ti aj my!
Ako jeden z mála zamestnávateľov Ti prispejeme na životné poistenie
Uži si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka
Môžeš sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus!
Pre najmenších členov Tvojej rodiny máme k dispozícii detský kútik
Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom:
MultiSport kartu, dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum, pracovné jubileum), možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove

Na adresu [email protected] zasielajte svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom, s označením pozície " Systémový administrátor" a uvedením toho, prečo reagujete práve na tento inzerát.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale osobne budeme odpovedať iba tým, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

• ideálne aspoň 3 roky skúseností v relevantnej oblasti, všeobecný prehľad v IT (systémy, databázy, siete, bezpečnosť)
• administrácia aktívnych sieťových prvkov výhodou (Cisco)
• výhodou sú tiež praktické skúsenosti so správou servera MS Exchange
• skúsenosť s MS SQL
• schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (komunikácia so zahraničnými partnermi)
• vítané praktické skúsenosti s webovými technológiami – web services, XML, HTTP, HTML, CSS...

ČSOB Leasing a.s., patrí medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Svojou 25 ročnou históriou je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia. Sme dlhodobým trhovým lídrom vo financovaní nákladných automobilov, strojov a zariadení a automobilov pre podnikateľské subjekty. Patríme medzi najproduktívnejšie entity finančnej skupiny ČSOB a KBC.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Zižkova 11
815 10 Bratislava
ID: 3709856  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac