Špecialista platobného styku

ČSOB Leasing, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
min. 850 Eur/ brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie, skúseností a úrovne cudzieho jazyka) + motivujúce výkonnostné odmeny + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola dodávateľských faktúr a účtovných podkladov určených na úhradu
- zadávanie platobných príkazov na úhradu a ich zasielanie formou elektronického bankovníctva Multicash
- komunikácia s obchodníkmi a bankami
- priraďovanie a účtovanie prijatých položiek bankových výpisov do účtovného SW SAP, evidencia a objasňovanie nejasných úhrad z bankového výpisu
- spolupráca s bankami

Pre svoj ďalší úspešný rozvoj hľadáme motivovaných ľudí, ktorí majú záujem uplatniť sa v modernej a dynamickej spoločnosti a ponúkame perspektívnu, zodpovednú prácu s možnosťou sebarealizácie, finančné ohodnotenie súvisiace s výsledkami práce a prínosom pre spoločnosť, zaujímavý a prepracovaný benefitný systém starostlivosti pre zamestnancov.

Na uvedenú adresu zasielajte svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom, s označením pozície "Špecialista platobného styku" a uvedením toho, prečo reagujete práve na tento inzerát.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale osobne budeme odpovedať iba tým, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na zamestnanca:
- SŠ ekonomického smeru
- prax na podobnej pozícii je výhodou
- výhodou je skúsenosť s prácou v ekonomickom SW
- skúsenosti s SW SAP sú výhodou
- znalosti ekonomiky a účtovníctva

Osobnostné predpoklady:
- pozitívny vzťah k účtovníckej práci, dobré logické a analytické myslenie
- precíznosť a presnosť v práci
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- tímový hráč

ČSOB Leasing a.s. patrí, vďaka svojim zamestnancom a ich systematickému rozvoju medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Už 25 rokov sa staráme o ľudí v našej firme a spoločne budujeme kultúru otvorenej komunikácie a podporujúcej atmosféry. Naša história je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia.
S dôrazom na efektívne riadenie a zmysluplnosť práce každého zamestnanca, sme vybudovali spoločnosť s dlhodobým trhovým líderstvom vo financovaní automobilov, strojov a zariadení pre podnikateľské subjekty.
Patríme medzi najproduktívnejšie entity finančnej skupiny ČSOB a KBC.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3467597  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 850 Eur/ brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie, skúseností a úrovne cudzieho jazyka) + motivujúce výkonnostné odmeny + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity