Voľné pozície

Administratívna výpomoc pre tím Marketing - brigáda (M/Ž)

Bratislava

6 EUR/hod.

na dohodu (brigády)

Aký bude pracovný deň u nás?

Si študent, ktorý chce získať praktické skúsenosti z oblasti marketingu? Pridaj sa k nám.

Hľadáme šikovného vysokoškoláka, ktorý nám pomôže s úlohami a zadaniami v rámci nášho tímu a my ho na oplátku naučíme veľa vecí z našej praxe.

Tvojou hlavnou náplňou bude vypomáhať nám v rámci bežných administratívnych úloh:

  • Komunikácia s dodávateľmi (tlač letákov, výroba POS materiálov, objednávky reklamných predmetov, branding pobočiek )
  • Správa webovej stránky (aktualizovanie obsahu, vytváranie nového obsahu podľa zadania alebo vlastných nápadov)
  • Vytváranie a publikácia príspevkov na intranet
  • Príprava rôznych reportov, prehľadov, databáz a prezentácií
  • Administratívna výpomoc pri príprave eventov

Koho hľadáme?

Požadujeme :

  • Komunikatívnosť
  • Kreatívne myslenie
  • Nadšenie pre marketing
  • Otvorenú myseľ
  • Chuť robiť rôznorodú prácu
  • Skúsenosti s word, excel, powerpoint na užívateľskej úrovni

Výhodu je skúsenosť s:

  • Canva
  • Wordpress

Kolegyne a kolegov dokážeme oceniť

Ponúkaná mzda: od 6 €/hodina

Ponúkame ti nielen možnosť spoznať fungovanie veľkej spoločnosti, ale aj príležitosť objaviť svoje potencionálne budúce zamestnanie, tak ako mnohí brigádnici pred tebou
Kristína Kosecová

Uvidíte sa s:

ID: 4789401  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.