Brigádnik – stážista na zákazníckej divízii

Informácie o pracovnom mieste

  • Študuješ ekonomiku, marketing, komunikáciu? Zaujíma Ťa starostlivosť o zákazníkov? Príď si to vyskúšať v bankovom svete.
  • Tvojou náplňou práce bude:
  • navrhovať online kampane pre zverenú skupinu zákazníkov
  • aktívne hľadať nové príležitosti a navrhovať nové spolupráce
  • monitorovať a vyhodnocovať preferencie, navrhovať komunikáciu v online kanáloch
  • pracovať s databázami v MS Excel
  • spolupracovať s útvarmi ČSOB banky aj poisťovne na tvorbe online kampaní Naučíš sa premýšľať v súvislostiach a spoznáš princípy cielenej marketingovej komunikácie a segmentácie v praxi. Súčasťou Tvojej stáže bude starostlivosť o vybranú skupinu zákazníkov s odlišnými preferenciami a potrebami. Zažiješ digitálny marketing a budeš mať príležitosť navrhovať a nastaviť ponuku pre reálnych zákazníkov.
  • Ak sa osvedčíš, môže nasledovať ponuka ďalšej spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

  • Si zodpovedný, nemáš problém so sledovaním a dodržiavaním termínov
  • Máš cit pre obchod alebo potreby vybranej skupiny klientov
  • Zaujímaš sa o digitálny svet a fungovanie online „shop-ov"
  • Vieš pracovať v MS Excel
  • Si tímový hráč a rád spolupracuješ so skvelými kolegami z rôznych oddelení
  • Slovenčina a angličtina Ti nerobia problém
  • Hľadáš výzvy vytvárať niečo nové

Ponúkame

  • mzda: 5,50 €/hod
  • kvalitné zaškolenie
  • možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
  • príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine v novej budove centrály
V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na tlačítko "Pošli svoju žiadosť", vyplňte svoje osobné údaje a pripojte životopis.
ID: 4332585  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/mesiac