Brigáda - asistent v kancelárii predstavenstva ČSOB Stavebnej sporiteľne

Informácie o pracovnom mieste

  • Hľadáme šikovnú študentku alebo študenta, na dlhodobú brigádu, ktorý/-á chce získať zaujímavú pracovnú skúsenosť (brigádu) ako výpomoc v kancelárii predstavenstva ČSOB Stavebnej Sporiteľne.
  • Tvojou náplňou práce bude:
  • administratívna výpomoc preberanie a distribúcia pošty zakladanie dokumentov, tlačenie a skenovanie materiálov, príprava prezentácií v Power Pointe – aj v angličtine, objednávky v SAP, cestovné príkazy a cestovné vyúčtovania,
  • práca s firemnými databázami a ďalšie ad hoc zadania pre predstavenstvo spoločnosti, prípadne výpomoc pre iné úseky

Požiadavky na zamestnanca

  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2, ktorú využiješ najmä pri zápisoch z porád, tvorbe a preklade prezentácii
  • znalosť MS Office (outlook výhodou)
  • študent 2. alebo 3. ročníka denného štúdia na VŠ
  • Chuť na sebe pracovať :)

Ponúkame

  • Základná mzda sa pohybuje od 4,30 € /hod.
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny Príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine #LI-LV
V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na tlačítko "Pošli svoju žiadosť", vyplňte svoje osobné údaje a pripojte životopis.
ID: 4002494  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.