Brigádnik – odbor fin. inštitúcií a Custody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
  • Vystavovanie auditných potvrdení klientov a vypracovanie odpovedí na auditné požiadavky
  • Generovanie výpisov z účtov, kontrola zostavy a reportov
  • Zabezpečenie internej korešpodencie
  • Iné administratíve práce

Požiadavky na zamestnanca

  • Si študent denného štúdia na VŠ a máš záujem o dlhodobú brigádu
  • Máš proaktívny prístup ku klientom
  • Rád sa učíš nové veci aktívna znalosť anglického jazyka
  • Máš prax so správou web stránok prostredníctvom CMS systémov
  • Práca v MS Office ti nie je cudzia
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita sú tvojimi hlavnými črtami

Ponúkame

  • základná mzda sa pohybuje 4,00€/hod
  • dlhodobú brigádu, možnosť pracovať aj popri vysokej škole
  • príjemné pracovné prostredie
  • získanie praxe
  • príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
  • možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-JP
V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na tlačítko "Pošli svoju žiadosť", vyplňte svoje osobné údaje a pripojte životopis.
ID: 3867449  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4€/hod. brutto