Brigáda – podpora projektovej kancelárie ČSOB Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • ČSOB inovuje svet bankovníctva prostredníctvom nových produktov a služieb, ale na skvelé nápady sú potrební skvelí ľudia. Ponorte sa hlbšie do sveta IT a využite znalosti zo školských aj mimoškolských projektov. Príďte brigádovať a pracovať na sebe do ČSOB.
  • Ponúkame možnosti rôznorodých pracovných náplní:
  • Support pre CRM Náplň práce:
  • Organizácia stretnutí a sledovanie účasti/ hľadanie vhodného termínu pre širšiu skupinu/ preplánovanie a komunikácia s tým spojená
  • Prevádzka zoznamu úloh, pripomienkovanie termínov, eskalácie,
  • Organizácia menších/ čiastkových streamov/ úloh
  • Vypracovanie prehľadov progresu pre menšie streamy, odpočty stavov, sledovanie pokroku
  • Organizácia pripomienkocích konaní – konsoliacia pripomienok z viacerých zdrojov Príležitosť:
  • Pracovať na projekte s veľmi aktuálnou témou
  • Postupný nábeh – od administratívných úloh k obsahovým
  • Aktívny mentoring v oblasti projektového riadenia a drobných analýz
  • Perspektívny zamestnávateľ
  • Zaujímavá referencia do životopisu
  • Podpora programu transformácie (ČSOB UP!)
  • Náplň práce: Poskytovanie administratívnej podpory pre odbor transformácie, organizácia stretnutí, manažment dochádzky, organizácia služobných ciest, evidencia faktúr, ďalšie činnosti na základe pokynov priameho nadriadeného.
  • Požiadavky:
  • Organizačné a komunikačné schopnosti
  • Analytické zručnosti
  • Anglický jazyk na úrovni C1
  • MS Excel a Word – pokročilá úroveň
  • Open-minded person
  • Pozitívny prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

  • Koho hľadáme?
  • Študenta/ku vysokej školy technického / ekonomického smeru:
  • so záujmom o dlhodobú brigádu
  • so znalosťou anglického jazyka
  • ktorý/á je spoľahlivý/a, samostatný/a, flexibilný/a
  • so znalosťou / silným záujmom o IT

Ponúkame

  • základná mzda 4 €/hod
  • príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
  • možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-TF
V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na tlačítko "Pošli svoju žiadosť", vyplňte svoje osobné údaje a pripojte životopis.
ID: 3644308   Dátum zverejnenia: 15.4.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 € brutto