IT Test Analytik Junior / IT Tester pre Internet banking ČSOB

INFORMÁCIE O NÁPLNI PRÁCE

  • druh úväzku - full time alebo externá spolupráca
  • pracovisko - on site, Bratislava
  • druh spolupráce - pracovná zmluva, živnosť alebo s.r.o.
  • Náplň práce:
  • zabezpečovanie projektovej QA (Quality Assurance)
  • príprava a realizácia manuálnych testov, funkčných, regresných, smoke testov použitím technológií JIRA, SOAP UI, Selenium, JMeter
  • definovanie a spúšťanie funkčných a nefunkčných test case-ov
  • príprava a údržba testovacích dát
  • riadenie a koordinácia tímu testerov- brigádnikov akceptačného testovanie
  • riešenie zistených defektov a celkové vyhodnocovanie úspešnosti testovania
  • poskytovanie odbornej podpory členom test tímu
  • aktívna komunikácia s produktovým vlastníkom, porozumenie a pripomienkovanie biznis zadania
  • spolupráca so zložkami vývoja: analytici, programátori, špecialisti pre automatizované testovanie
  • príprava testovacej dokumentácie
  • monitorovanie a podpora pri riešení chýb produktov a aplikácií v živej prevádzke
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

  • prax v oblasti testovania analytické myslenie
  • samostatnosť snaha o zlepšovanie a ochota učiť sa
  • záujem o technológie výborné komunikačné schopnosti tímový hráč
MZDOVÉ OHODNOTENIE

  • od 1000 € brutto
PONÚKAME

  • základná mzda od 1000 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
  • príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
  • možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
  • 5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
  • zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
  • príspevok na DDS a životné poistenie
  • pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. Prečo pracovať s nami:
  • práca v tíme skúsených IT špecialistov
  • široký rozsah testingu – možnosť naučiť sa/zdokonaliť sa v integračnom testovaní (SOAP UI), performačnom testovaní, FrontEnd testovaní (Selenium), SQL
  • používanie kvalitných nástrojov v oblasti automatizovaného aj manuálneho testovania
  • samostatné riadenie tímu testerov
  • agilné prostredie (práca v SCRUM teame) s progresívnymi postupmi spolupráce
  • podieľanie sa na celobankovom visibilnom projekte elektronického bankovníctva pre externých používateľov (klientov banky)
  • samostatnosť a sloboda v rozhodovaní
  • možnosť sa učiť a vzdelávať (podpora certifikátov a školení)
  • otvorený a priateľský mladý kolektív a ľudský prístup
V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Pošli svoju žiadosť", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.
Sledujte dianie v ČSOB Finančnej skupine
aj na LinkedIn-e.

ID: 3462985   Dátum zverejnenia: 3.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 € brutto