Можливість для людей з України

Montážny a servisný technik

CSM monitoring s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 400 EUR/mesiac+pohyblivá zložka na základe odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou úspešného uchádzača bude montáž a servisovanie GPS monitorovacích zariadení do nákladných a osobných vozidiel vrámci SR, prípadne aj v zahraničí.
Po absolvovaní školenia bude montáž a servis vykonávať samostatne na základe pokynov nadriadeného pracovníka servisného oddelenia. Pre úspešné plnenie úloh je technik vybavený servisným vozidlom s náradím a ostatným potrebným príslušenstvom ako notebook, mobilný telefón a pod.

-firemné akcie
-vzdelávanie
-flexibilný pracovný čas
-mobilný telefón aj na súkromné účely
-dovolenka navyše
-preplatenie dopravy do práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Úspešný kanditát sa vyznačuje manuálnou zručnosťou, zodpovednosťou, zmyslom pre poriadok, samostaným myslením a schopnosťou komunikovať s klientom.
Prax v oblasti automobilového priemyslu vítaná.

Firma CSM monitoring s.r.o. s pobočkou v ČR je oficiálnym distribútorom fleet riešení značky Ruptela. Na trhu v tejto oblasti pôsobíme od roku 2005. Naše vyspelé produkty, skúsenosti a zázemie sú zárukou úspechu.
Ponúkame najmodernejšie a technologicky vyspelé GPS monitorovacie systémy vrátane Eco-Drive, presného merania PHM a komunikácie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2714248  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac