Technológ

CSM Industry s.r.o.

Miesto práce
Tisovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
920 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od odborných zručností a predchádzajúcich pracovných skúseností záujemcu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technológ opracovania
Zabezpečuje vypracovanie technologických postupov, overenie rozmerov, tvaru a akosti východzieho materiálu, druhy a poradie operácií, stroje, zariadenia a náradie, rezné a iné podmienky.
Zodpovedá za vecnú správnosť a kompletnosť technologickej dokumentácie.
Realizuje návrhy a príkazy trvalých zmien v platnej technickej dokumentácii, navrhuje opatrenia na zvýšenie efektivity výroby, skrátenie výrobných časov a zníženie spotreby materiálu.
Rieši operatívne problémy vo výrobe v oblasti technológie opracovania, navrhuje riešenia
Odborná skúsenosť s navrhovaním technologických postupov z oboru príprava, montáž, lakovanie
Čítanie technickej dokumentácie, znalosť a ovládanie riadiacich systémov opracovania
Samostatnosti pri práci s predpismi, normami, smernicami
Vzdelanie:
stredné odborné so zameraním na strojársku výrobu
1., 2. stupeň VŠ výhodou
Certifikáty EWF výhodou. Pokiaľ vybratý kandidát nemá EWF certifikáty, bude mu umožnené si ich získať

možnosť využitia Homeofficce po dohode so zamestnávateľom
zabezpečenie stravovania v priestoroch spoločnosti
možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technológ / strojárstvo

Počet rokov praxe

2

- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu,
- skúsenosti s výrobou oceľových zváraných konštrukcií výhodou
- znalosti technológie zvárania, obrábania
- znalosť a ovládanie riadiacich systémov opracovania
- schopnosť nastavovania programov / úpravy programov u CNC strojoc vítaná
- znalosť SolidWorks a AutoCAD vítaná
- samostatnosť, flexibilita, dôslednosť, iniciatíva

CSM Industry s.r.o. je strojárska firma, ktorá nadviazala na 50 ročnú históriu strojárstva a výroby stavebných mechanizmov v Tisovci. Spoločnosť je orientovaná na výrobu, predaj, servis stavebných strojov "UDS" a ich príslušenstva, ako aj kooperačnú výrobu zváraných dielcov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Dianišová
Tel.: +421903567556
E-mail: poslať životopis
ID: 4493777  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac