IT Technik Junior

CSI Lifecycle Europe, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a príprava objednávok
- upgrade, nastavenie SW a testovanie HW zariadení (technický audit zariadení)
- triedenie zariadení
- fyzická príprava zásielok na ich expedíciu - balenie, označenie, príprava expedičných a evidenčných podkladov
- inventarizácia zariadení a príprava reportov o stave expedície
- plnenie úloh v zmysle pokynov priameho nadriadeného

- práca v medzinárodnej spoločnosti zaoberajúcou sa IT technológiami
- flexibilný pracovný čas
- MULTISPORT karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Manuálna zručnosť s IT technikou - pokročilý
Technické myslenie - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- tímová spolupráca
- schopnosť pracovať pod tlakom
- skúsenosti s nahrávaním a nastavovaním rôznych druhov SW
- základné znalosti HW konštrukcií
- základný technický rozhľad
- základný prehľad v logistických procesoch
- skúsenosť s administratívnou prácou

CSI Lifecycle je lídrom v oblasti recyklácie IT zariadení.
Ako súčasť celosvetovej skupiny CSI organizujeme recykláciu výpočtovej techniky aj pre našu materskú spoločnosť CSI Leasing, čo zahŕňa spracovanie tisícok IT zariadení každý mesiac. Zabezpečujeme spoľahlivú a bezpečnú recykláciu počítačov po skončení leasingu pre veľké nadnárodné spoločnosti ako aj lokálne vládne a vzdelávacie inštitúcie.
Ponúkame rad služieb vrátane zhromažďovania, auditu, remarketingu, sanitizácie dát a recyklácie OEEZ.
Rovnako ako na Slovensku poskytujeme služby aj klientom so sídlom v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rakúsku, Nemecku, Španielsku a mnohých ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Digital Park II Einsteinova 23
85101 Bratislava
ID: 2086337  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac