1 700 EUR

Řidič/řidička autobusu

ČSAD Střední Čechy, a.s.

Místo práce
Česká republika, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)
1 700 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

řízení autobusu pravidelných linek, komunikace s lidmi

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

1700

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, vitaminové prostředky zdarma, diety, iontové nápoje, očkování proti chřipce

Informace o náboru

Společnost ČSAD Střední Čechy, a.s. nabízí zaměstnání pro řidiče/řidičky autobusů v autobusové dopravě na svých provozovnách v Mělníce a Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
Hrubý příjem při řádném odpracování základních hodin a zákonných přesčasů činí 1.700 EUR. Ubytování zajištěno.
Případní zájemci se mohou informovat na e-mailu: [email protected] (asistentka ředitele).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

doprava

Řidičský průkaz

D

Osobnostní předpoklady a dovednosti

flexibilita, bezúhonnost, komunikativnost, vstřícnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ČSAD Střední Čechy je jedním z největších dopravců v rámci systému Pražské integrované dopravy, kde se s ním můžete pravidelně setkávat zejména v severovýchodní části Středočeského kraje celkem na 38 linkách. Dále provozuje dalších 17 příměstských linek v bývalých okresech Praha-východ, Mělník a Mladá Boleslav. Firma zajišťuje rovněž smluvní a nepravidelnou dopravu v rámci ČR.

U Přístavu 811
250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

ID: 3782849   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700