Strojník vibračného valca (Ref. č.: 01/2018)

CS, s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 5487, 917 02 Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5e/hod + mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného, zodpovedného a flexibilného strojníka s pracovnými skúsenosťami na stavebných strojoch.

- kolektív s príjemnou pracovnou atmosférou
- stravné lístky nad rámec zákona
- práca v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou
- výhodné platové podmienky, korektný prístup
- konkurencieschopný plat
- plat vždy načas
- bonus na základe vykonanej práce
- služobný telefón
- víkendy doma
- výhodou je miesto trvalého bydliska Trnava a blízke okolie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

, technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

vodič /strojník/
3

•znalosti a zručnosti v oblasti mechaniky, elektroniky strojov a zariadení, prax výhodou
•VP skupiny „B“, výhoda VP skupiny „C“
•Strojnícky preukaz min. skupiny 2,4,5,9 – nakladacie a vykladacie stroje kolesové nad 28KW
•Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania
•bezúhonnosť, zodpovednosť, flexibilita, lojalita

Spoločnosť CS, s.r.o. bola založená v roku 2008, zamestnanci spoločnosti sú ľudia s viacročnou praxou v stavebníctve a inžinierskych činnostiach spojených so stavebníctvom. Spoločnosť realizuje dopravné, inžinierske a pozemné stavby. Okrem stavebnej činnosti ponúka aj inžinierske, projekčné, geodetické a mechanizačné činnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CS, s.r.o.
Strojárenská 5487
91702 Trnava
ID: 1065713   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5e/hod + mesačné odmeny