Manažér oddelenia dopravy

CS, s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 EUR + mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a motivácia podriadených (vodiči a strojníci) cca 20 zamestnancov
- riadenie, kontrola a evidencia vozového parku
- správa areálu vozového parku a skladového hospodárstva stavebného dvora,
- zodpovedanie za technický stav a efektívne využívanie motorových vozidiel spoločnosti
- plánovanie, zabezpečovanie a vykonávanie predpísaných servisných prehliadok motorových vozidiel
- komunikovanie s poisťovňami, lízingovými spoločnosťami a štátnymi orgánmi
- sledovanie a vyhodnocovanie spotreby pohonných hmôt
- vedenie evidencie vodičov
- plánovanie opráv vozidiel
- spolupracovanie pri plánovaní investícií mechanizačného oddelenia
- vedenie dokumentácie BOZP a spolupráca s autorizovaným bezpečnostným technikom

- kolektív s príjemnou pracovnou atmosférou
- stravné lístky nad rámec zákona
- práca v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou
- výhodné platové podmienky, korektný prístup
- konkurencieschopný plat
- plat vždy načas
- bonus na základe vykonanej práce
- služobný telefón
- služobné vozidlo

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, stavebné, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

dopravy
3

spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť

Spoločnosť CS, s.r.o. bola založená v roku 2008, zamestnanci spoločnosti sú ľudia s viacročnou praxou v stavebníctve a inžinierskych činnostiach spojených so stavebníctvom. Spoločnosť realizuje dopravné, inžinierske a pozemné stavby. Okrem stavebnej činnosti ponúka aj inžinierske, projekčné, geodetické a mechanizačné činnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CS, s.r.o.
Strojárenská 5487
91702 Trnava

Kontakt

ID: 1045291   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 EUR + mesačné odmeny