Technik pre vykurovacie a chladiace vodné systémy

CS-MTRADE SK s. r. o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Návrh nových riešení oblasti vykurovacích a chladiacich vodných systémov pre zákazníka
  • Úpravy a zmeny v už existujúcich systémoch a návrhoch
  • Riešenie technických problémov súvisiacich s chladiacimi a vykurovacími systémami
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu a poskytovanie technickej podpory
  • Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a štandardov kvality
  • Poskytovanie odborných konzultácií zákazníkom v oblasti vykurovania a chladenia

  • Získate odborné zaškolenie a pravidelné vzdelávanie.
  • Budete pracovať v stabilnej a perspektívnej spoločnosti, ktorá sa neustále rozvíja.
  • Získate mobilný telefón pre prácu a komunikáciu s kolegami a zákazníkmi.
  • Využívajte firemné zľavy na produkty a ušetrite pri nákupe.
  • Máte priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
  • Zapojte sa do športových aktivít a teambuildingov so svojimi kolegami.
  • Získate pružný pracovný čas a možnosť home office.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Stredoškolské/Vysokoškolské vzdelanie s technickým zameraním
  • Znalosť a skúsenosti s inštaláciou a údržbou vodných systémov
  • Typicky požadovaný typ vzdelania: vykurovanie, chladenie alebo inštalatérstvo (výhodou)
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu a schémy
  • Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť pri vykonávaní úloh
  • Flexibilita, ochota pracovať mimo bežnej pracovnej doby v prípade potreby

Spoločnosť CS-MTRADE SK s. r. o. je výhradným distribútorom tepelných čerpadiel a klimatizácie Mitsubishi Electric na Slovensku. Mitsubishi Electric je lídrom na trhu s tepelnými čerpadlami a klimatizáciami a už od svojho vzniku prikladá veľký dôraz na vývoj najlepších technológií s dôrazom na životné prostredie a maximálne šetrenie nákladov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jakub Možutík
Tel.: +421337741123
E-mail: poslať životopis
ID: 4838840  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac