Firma zabývající se zpracováním skla a výrobou svítidel.

Projektový vedoucí

Crystal Caviar s.r.o.

Místo práce
Česká Lípa
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Crystal Caviar, společnost sídlící v České republice působící po celém světě. Nabízíme práci v rostoucí firmě zabývající se zpracováním skla a výrobou unikátních skleněných objektů a svítidel. Máte u nás možnost prohloubit si svoje komunikační a organizační schopnosti a poznat svět skla.

Co budete dělat:

  • komunikace se spolupracovníky a řízení projektu
  • spolupráce s výrobním oddělením, podpora výrobního ředitele
  • příprava podkladů pro kalkulace
  • řízení motorových vozidel: dovážení komponentů od dodavatelů a mezi pobočkami
  • administrativa

Co požadujeme:

  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič
  • příjemné vystupování, komunikativnost, umění a cit jednat s lidmi
  • flexibilita, asertivní chování, odolnost proti stresu
  • dobrá znalost práce s PC, MS Office
  • dobrá fyzická kondice
  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou

  • znalost problematiky výroby skla výhodou

Co nabízíme:

  • jedinečné projekty
  • setkávání se zajímavými lidmi
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý pracovní kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost cestování po celém světě
  • nástup možný ihned
  • služební telefon i počítač

Adresa společnosti

Dolní 4
Česká Lípa

ID: 3512021   Dátum zverejnenia: 9.10.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.