HR Manager

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Hálkova 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude dohodnutá v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Crystal Call v súčasnosti patrí medzi technologicky najvyspelejšie a najväčšie komerčné call centrum na Slovensku. Preto od teba ako HR managera očakávame, že budeš vedieť skĺbiť svet biznisu spolu so starostlivosťou o našich zamestnancov.

Zárukou profesionálnej spolupráce sú aj dlhoročné skúsenosti našich kľúčových manažérov, ktorí ŤA mile radi zasvätia do procesov call centra pre tvoj lepší štart.

Poďme sa pozrieť, čo bude tvojou úlohou:
• riadiť a nastavovať HR procesy - možnosť pracovať nezávisle, ale s podporou,
• zodpovedať za plnenie interných požiadaviek na nábor, riešenie náborovej stratégie,
• spravovať spolu s tímom komunikačné kanály – Intranet, LinkedIn, Facebook, Instagram,
• spravovať a rozvíjať systém benefitov spoločnosti,
• tvoriť príjemné pracovné prostredie pre kolegov = firemné akcie let ‘s go!
• spoluprácu s externými dodávateľmi (spracovanie miezd, nábor zamestnancov),
• poskytovať kolegom poradenstvo a hľadať riešenia v súlade s platnou legislatívou.

Čo Vám ponúkame?
• u nás máš možnosť nastavenia vecí podľa „Seba“,
• prácu v nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s 19 ročnou históriou, ktorá ti určite dá ďalšie skúsenosti,
• Home Office u nás je po dohode a podľa tvojich skúseností,
• balík zamestnaneckých benefitov a zvýhodnení: podpora zdravia, relax, prekvapenia, a ďalšie zvýhodnenia, s ktorými ušetríš,
• nie je to pravidlo, no Štvrtky patria medzi dni, kedy po práci spoločne posedíme,
• MultiSport karta,
• stravná karta / finančný príspevok,
• parkovacie miesto v podzemnej garáži,
• mobilný telefón podľa výberu k prislúchajúcej pracovnej pozícii,
• skvelý tím kolegov so sarkastickým humorom sediacich na Hálkovej.

Akceptujeme len reakcie so súhlasom s poskytnutím svojich osobných údajov (najlepšie zaslaním svojho záujmu priamo cez túto pracovnú ponuku).

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem o prácu u nás. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálny manažment, Ľudské zdroje, Manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Koho hľadáme?
• uvoľneného, prirodzeného a stabilného lídra, ktorý to s nami potiahne aj v ťažších dňoch,
• osôbku so skúsenosti s vedením HR a nebojí sa priniesť novinky,
• taktiež niekoho, kto sa nebojí sadnúť za volant,
• vie na seba prebrať zodpovednosť za svoju prácu a zverené úlohy,
• anglický jazyk má na komunikatívnej úrovni,
• niekoho kto chce pracovať na niečom, čo má zmysel,
• niekoho kto hľadá super kolektív,
• a v poslednom rade kolegu, ktorý bude hrdý, že buduje značku Crystal Call.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4425322  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac