Telefonický poradca na zákazníckej linke v Topoľčanoch. Po zaškolení možná práca z domu

Crystal Call, a.s.

Topoľčany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 800 EUR/mesiac- mzdu je možné dosiahnuť do výšky cca 1050 € brutto vrátane príplatkov a odmien. Každý rok garantované zvýšenie základnej mzdy o 4% po splnení stanovených podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho tímu. Poďte s nami poskytovať zákaznícku podporu, odborné poradenstvo a pomáhať zákazníkom.
Začiatky v práci bývajú ťažké, preto neočakávame hneď samostatnosť a rekordné výsledky, práve naopak. Poskytneme Vám úvodné plne platené 2- 3- týždňové školenie priamo u nás v pobočke a v pracovnom čase.

Privítame ak ste komunikatívnou, zodpovednou osobou s chuťou učiť sa niečo nové. Vašim zaškolením Vás prevedú a zaškolia naši skúsení kolegovia. Následne pri adaptácií a pri práci Vám budú pomáhať aj ostatní kolegovia z pobočky.

Vašimi úlohami bude hlavne:
① Vašimi pracovnými nástrojmi budú počítač a slúchadlá s mikrofónom,
② telefonicky komunikovať so zákazníkmi,
③ prijímať telefonické hovory v súvislosti s poskytovanými službami (nejde o aktívny predaj),
④ na základe telefonického súhlasu zákazníka budete uzatvárať zmluvy,
⑤ riešiť reklamácie a zákaznícke požiadavky,
⑥ poskytovať konzultácie a vysvetlenie,
⑦ zaznamenávať požiadavky, zmeny alebo informácie v systéme,
⑧ vykonávať nenáročné administratívne úkony.

Aký bude Váš pracovný čas?
Pondelok – Piatok
⌚️ 1. týždeň od 07:00 do 15:30,
⌚️ 2. týždeň od 08:00 do 16:30,
⌚️ 3. týždeň od 10:30 do 19:00.
Týždne sa striedajú v týchto cykloch.
Pracovať budete iba v pracovné dni, cez víkendy a sviatky oddychujete.

Čo Vám ponúkame?
✔️ prácu na hlavný pracovný pomer,
✔️ našich nových kolegov motivujeme k zvyšovaniu kvalifikácie, preto odmeňujeme operátora po troch, šiestich a deviatich odpracovaných mesiacoch sumou 125€ brutto,
✔️ odmenu za doporučenie nového kolegu ʺ Priveď kolegu ʺ vo výške 200€ netto,
✔️ garantované každoročné 4% navýšenie základnej mzdy pri splnení stanovených podmienok,
✔️ podľa možností a Vašej šikovnosti a samostatnosti využívať prácu z domu,
✔️ príspevok na náklady za každú hodinu odpracovanú z domu (ak je schválená práca z domu),
✔️ stravovanie je na Vás- vyberiete si buď stravné na stravovaciu kartu alebo účelovo viazaný finančný príspevok na stravovanie,
✔️ balík zamestnaneckých benefitov a zvýhodnení: podpora zdravia, relax, prekvapenia, spoločné raňajky, čas strávený spolu – teambuldingy, vernosť si vážime a ďalšie zvýhodnenia, s ktorými ušetríte),
✔️ stabilnú prácu v spoločnosti s viac ako 17-ročnou tradíciou,
✔️ prácu v príjemnom prostredí s úžasnými kolegami.

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie.

Miesto výkonu práce - Topoľčany, Dopravná 2.

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem o prácu u nás. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

#praca #novapraca #pracazdomu #homeoffice #poradca #telefonista #telefonickyoperator #poradcanainfolinke #telefonickyoperator #poradcanatelefone #administrativa
#telefonickeporadenstvo #poradcaklientom #klientskecentrum #specialistapodporyzakaznikom #klientskypracovnik #zdomu #homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
✔ kolegyňu, ktorá rada komunikuje s ľuďmi a nemá problém hovoriť so zákazníkmi,
✔ osobu s pozitívnym vzťahom k ľudom, ktorá si poradí si aj s „ťažkým orieškom“,
✔ so zodpovedným prístupom a záujmom učiť sa nové,
✔ schopnosťou pracovať s počítačom (word, excel, internet na základnej úrovni).
✔ Aj čerství absolventi škôl sú u nás vítaní.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Brinza
E-mail: poslať životopis
ID: 4423082  Dátum zverejnenia: 10.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac