Telefonický pracovník kontaktného centra v Prešove. Mzda 770€

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 720 EUR/mesiac+ 50€ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou úlohou ?

✔️ poskytovanie podpory a informácií zákazníkom,
✔️ telefonická komunikácia so zákazníkmi,
✔️ zodpovednosť za spracovanie zákazníckych požiadaviek,
✔️ riešenie problémových situácií a reklamácií,
✔️ zabezpečovania spokojnosti klientov,
✔️ pomoc klientom s registráciou alebo vypĺňaním formulárov na
stránkach klienta,
✔️ všeobecné administratívne úlohy.

Aký bude Váš pracovný čas?
⌚️ Pondelok – Piatok
od 08:00 do 16:30 a od 08:30 do 17:00

Čo Vám ponúkame?

✔️ prácu na pracovnú zmluvu,
✔️ navyšovanie mzdy po 6 mesiacoch,
✔️ časom možnosť pracovať z domu,
✔️ podporu nadriadeného,
✔️ spoluprácu v tíme s ambíciami a neformálnou pracovnou
atmosférou,
✔️ otvorenú a priamu komunikáciu,
✔️ zázemie stabilnej spoločnosti s históriou a budúcnosťou (sme tu
dlho a ešte dlho chceme byť),
✔️ príležitosť pre profesionálny rozvoj a rozšírenie vedomostí ohľadom
komunikácie a predaja,

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem o prácu u nás. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Uchádzačov budeme kontaktovať v poradí, v akom ich reakciu na túto pracovnú ponuku dostaneme až do chvíle, ak nájdeme novú kolegyňu/kolegu.

Ak o prácu u nás máte záujem, reagujte priamo cez túto ponuku. Udelíte nám tak zároveň aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. V prípade, ak sa rozhodnete poslať nám svoje údaje (napr. životopis) priamo, takto doručené informácie musíme vymazať.

#praca #telefonista #telefonistka #telefonickyoperator #administrativa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
✔️ váš zodpovedný prístup k práci a dobrá sebadisciplína.
✔️ ideálne, pokiaľ ste pozitívne nastavenou osobou a rozprávať Vás baví.
✔️ podmienkou je plynule rozprávať po slovensky.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Laura Pátková
E-mail: poslať životopis
ID: 4419185  Dátum zverejnenia: 9.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac