Predvianočná brigáda pre študentov v Prešove - telefonický prieskum (nie predaj).

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme a prečo hľadáme práve Vás?

Sme tele-marketingová spoločnosť pôsobiaca na trhu 18 rokov.
Rozširujeme sa a pátrame po nových kolegoch do našej Crystal rodiny.
Hľadáme ľudí, ktorých baví komunikovať, radi prezentujú, neboja sa niečo ponúknuť a v konečnom dôsledku udržujú dobré vzťahy. Do systému Vás plne zaškolíme.

Naši kolegovia si u nás najviac cenia (podľa výsledkov z prieskumu spokojnosti):
✔️ pravidelnú mzdu vyplácanú načas, stabilitu,
✔️ férový a individuálny prístup,
✔️ fyzicky nenáročnú prácu,
✔️ dobrý kolektív,
✔️ pracovné prostredie.

Podľa vyjadrenia našich kolegov im práca u nás dáva najmä:
✔️ zlepšenie ich komunikačných zručností,
✔️ možnosť vzdelávať sa a učiť sa nové veci.

Okrem dobrej nálady ktorú viete preniesť aj na druhú stranu linky, privítame ak ste komunikatívnou, zodpovednou osobou a radi sa zdokonalíte alebo naučíte niečo nové z oblasti aktívnej komunikácie.

Čo bude Vašou úlohou ?
① Vašimi pracovnými nástrojmi budú - počítač a slúchadlá s mikrofónom,
② budete telefonicky komunikovať s klientmi poisťovne,
③ poďakujete za dôveru a spoluprácu, spýtate sa na spokojnosť, podáte informácie o novinkách,
④ budete zistené informácie zaznamenávať do systému,
⑤ 1 hovor bude trvať v priemere 2-3 minúty,
⑥ budete vykonávať jednoduché administratívne úkony spojené s Vašou prácou.
❌ nejde o aktívny predaj a ponúkanie produktov. ❌

Aký bude Váš pracovný čas?
⌚️ Pondelok – Piatok, od 08,00 do 18,00 hod. = Vy si určíte, kedy si svoj čas odpracujete z možností 4, 6 alebo 8h denne.
⌚️ Pracovať budete iba v pracovné dni, cez víkendy a sviatky oddychujete.

Čo Vám ponúkame?
✔️ prácu na dohodu o brigádnickej práci študenta, jedná sa o časovo obmedzený projekt,
✔️ v prípade obojstrannej spokojnosti a záujmu – možnosť spolupráce aj v budúcnosti,
✔️ možnosť si privyrobiť,
✔️ možnosť zlepšiť si svoju komunikáciu,
✔️ možnosť získať, príp. rozvinúť svoje pracovné návyky,
✔️ po skončení štúdia možnosť spolupráce na HPP.

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie.

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem o prácu u nás. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Uchádzačov budeme kontaktovať v poradí, v akom ich reakciu na túto pracovnú ponuku dostaneme až do chvíle, ak nájdeme novú kolegyňu/kolegu.

Ak o prácu u nás máte záujem, reagujte priamo cez túto ponuku. Udelíte nám tak zároveň aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. V prípade, ak sa rozhodnete poslať nám svoje údaje (napr. životopis) priamo, takto doručené informácie musíme vymazať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítame Vaše predchádzajúce skúsenosti s komunikáciou, poskytovaním služieb a prácou so zákazníkmi.

Koho hľadáme?
✔️ Mali by ste mať komunikačné skúsenosti,
✔️ Váš zodpovedný prístup k práci a dobrá sebadisciplína (viete si určiť kedy budete pracovať a tak aj urobíte),
✔️ Ideálne, pokiaľ ste pozitívne nastavenou osobou a rozprávať Vás baví.
✔️ Podmienkou je plynule rozprávať po slovensky a vek 18 rokov,

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Laura Pátková
E-mail: poslať životopis
ID: 4352966  Dátum zverejnenia: 3.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.