HR Recruiter

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu v Bratislave (aktuálne sme 3) hľadáme ďalšiu sympatickú a optimistickú osobu, ktorú baví hľadať a vyberať našich nových kolegov. Má skúsenosti s vyhľadávaním a výberom, vie pracovať so sociálnymi sieťami, vie hľadať a využívať aj nové a alternatívne zdroje kandidátov.

Čo budete robiť?
✔️ nábor a výber nových kolegov do rodiny Crystal Call pre naše projekty,
✔️ realizovať náborové aktivity, aktívne vyhľadávať, vyberať a odporúčať vhodných kandidátov,
✔️zaznamenávať údaje do HR systému, príp. aktualizovať,
✔️ pracovať so sociálnymi sieťami – vyhľadávať, zverejňovať, členstvá v skupinách, zapájať sa do diskusií, zverejňovať príspevky a pod.,
✔️ pracovať s pracovnými portálmi,
✔️ spolupodieľať sa na adaptácii nových kolegov,
✔️ monitorovať pracovný trh – dostupnosť uchádzačov, kandidátov, mzdové podmienky, benefity a pod.,
✔️ spolupodieľať sa na realizácii HR marketingu (personálneho marketingu),
✔️ ďalej - možnosť spolupracovať v rámci HR oddelenia aj na iných aktivitách – priestor pre vzdelávanie sa a sebarealizáciu,
✔️ vykonávať administratívne práce spojené s prácou na HR oddelení.

Čo Vám ponúkame?
✔️možnosť pracovať pre 1 na trhu vo svojom segmente,
✔️ nie sme korporácia,
✔️hlavný pracovný pomer na plný úväzok,
✔️individuálny adaptačný plán,
✔️možnosti parkovania v blízkom okolí,
✔️prácu v tvorivom tíme zameranom na výkon, zlepšovanie, novinky a úspech,
✔️neformálnu a priateľskú pracovnú atmosféru,
✔️možnosť pružnej pracovnej doby na základe dohody, časom možnosť využívať aj home office,
✔️ veľký priestor pre prinášanie vlastných návrhov, myšlienok, riešení, postupov a zlepšení,
✔️ príležitosť pre sebarealizáciu a rozvoj vo viacerých HR projektoch a rôznych HR oblastiach,
✔️ balík zamestnaneckých benefitov a zvýhodnení: podpora zdravia, relax, prekvapenia, spoločné raňajky, čas strávený spolu – teambuldingy, vernosť si vážime a ďalšie zvýhodnenia, s ktorými ušetríte),
✔️ využívanie cudzieho jazyka, a ďalšie.

Aký bude Váš pracovný čas?
Pondelok – Piatok
⌚️ od 08,00 hod. do 16,30 hod.

Požadujeme ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie a preukázateľné skúsenosti, tak ako uvádzame.

Ak Vám v tejto ponuke chýba nejaká dôležitá informácia, volajte zdarma na číslo 0800 555 900 (Po-PI, 08,00 – 16,00).

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá v poradí, v akom dostaneme ich reakciu až do naplnenia potrebného stavu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba nami vybraných uchádzačov.

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem o prácu s nami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

✔️ praktické skúsenosti s využívaním sociálnych sietí (LinkedIn, Facebook, Instagram a ďalšie) a pracovných portálov pri vyhľadávaní kandidátov,
✔️ preukázateľné výsledky v oblasti náborových aktivít a vyhľadávania zamestnancov,
✔️ znalosť nemeckého jazyka – vítaná,
✔️ kreativita v oblasti vyhľadávania zamestnancov,
✔️ extrovert – rád pracuje a komunikuje s ľuďmi,
✔️ schopnosť budovať si vzťahy a svoje kontakty,
✔️ pro-zákaznícky prístup – zameranie na hľadanie a navrhovanie riešení,
✔️zdravý sedliacky rozum, hľadanie spôsobov a nie dôvodov ako, prečo niečo nejde,
✔️ tímového hráča,
✔️ schopnosť samostatne pracovať, navrhovať spôsoby a riešenia,
✔️ aktívny vodič – výhodou.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Laura Pátková
E-mail: poslať životopis
ID: 4238772  Dátum zverejnenia: 18.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac