Telefonický Operátor - trvalá práca z domu (možný aj skrátený úväzok).

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
646 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy závislá od Vašej šikovnosti a úspešnosti uvedená výška základnej mzdy je pre 8-hodinový úväzok, možnosť dohodnúť sa aj na 6-hodinový úväzok ( 485€ brutto mesačne ) alebo na 4-hodinový úväzok ( 323€ brutto mesačne )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme a prečo hľadáme práve Vás?

Sme tele-marketingová spoločnosť pôsobiaca na trhu 17 rokov.
Rozširujeme sa a pátrame po nových kolegoch do našej Crystal rodiny.
Hľadáme ľudí, ktorých baví komunikovať, radi prezentujú, neboja sa niečo ponúknuť a v konečnom dôsledku udržujú dobré vzťahy. Do systému Vás plne zaškolíme v pohodlí vášho domova prostredníctvom online hovorov.

Naši kolegovia si u nás najviac cenia (podľa výsledkov z prieskumu spokojnosti):
✔️ pravidelnú mzdu vyplácanú načas, stabilitu,
✔️ férový a individuálny prístup,
✔️ fyzicky nenáročnú prácu,
✔️ dobrý kolektív,
✔️ pracovné prostredie.

Podľa vyjadrenia našich kolegov im práca u nás dáva najmä:
✔️ zlepšenie ich komunikačných zručností,
✔️ možnosť vzdelávať sa a učiť sa nové veci.

Okrem dobrej nálady ktorú viete preniesť aj na druhú stranu linky, privítame ak ste komunikatívnou, zodpovednou osobou a radi sa zdokonalíte alebo naučíte niečo nové z oblasti aktívnej komunikácie.

Čo bude Vašou úlohou ?
① Vašimi pracovnými nástrojmi budú - počítač a slúchadlá s mikrofónom,
② budete aktívne telefonicky komunikovať so zákazníkmi (kontakty a text hovoru Vám poskytneme),
③ budete im prezentovať ponuku tovarov a služieb,
④ budete zameriavať sa na úspešný predaj,
⑤ budete zapisovať alebo aktualizovať údaje v systéme,
⑥ budete vykonávať jednoduché administratívne úkony spojené s Vašou prácou.

Čo Vám ponúkame?

✔️ neplatíte žiadne vstupné poplatky ani zakúpenie štartovacích balíkov. Budete naším kolegom/kolegyňou (budete mať platnú Pracovnú zmluvu),
✔️ prácu na Pracovnú zmluvu,
✔️ kvôli podpisu Pracovnej zmluvy nikam nemusíte chodiť, postaráme sa o Vás. Spoločne budeme komunikovať telefonicky, e-mailom, poštou,
✔️ svoju mzdu dostanete vyplatenú každý mesiac načas,
✔️ ponúkame Vám FLEXIBILNÚ pracovnú dobu – sami sa rozhodnete, kedy medzi 8:00 hod a 17:00 hod. budete pracovať, podmienkou je denne si odpracovať svoj úväzok,
• koľko denne chcete pracovať si určíte sám/sama (pracovný úväzok môže byť napr.4 alebo 6 hodín denne).
✔️ prácu z pohodlia Vášho domova,
✔️ finančný príspevok na náklady za prácu z domu,
✔️ podporu nadriadeného,
✔️ spoluprácu v tíme s ambíciami a neformálnou pracovnou atmosférou,
✔️ otvorenú a priamu komunikáciu,
✔️ zázemie stabilnej spoločnosti s históriou a budúcnosťou (sme tu dlho a ešte dlho chceme byť),
✔️ príležitosť pre profesionálny rozvoj a rozšírenie vedomostí ohľadom komunikácie a predaja,
✔️ finančné ohodnotenie zohľadňujúce Vaše dosiahnuté výsledky,
✔️ vyplatenie Vašej mzdy načas.

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie.

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem o prácu u nás. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Uchádzačov budeme kontaktovať v poradí, v akom ich reakciu na túto pracovnú ponuku dostaneme až do chvíle, ak nájdeme novú kolegyňu/kolegu.

Ak o prácu u nás máte záujem, reagujte priamo cez túto ponuku. Udelíte nám tak zároveň aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. V prípade, ak sa rozhodnete poslať nám svoje údaje (napr. životopis) priamo, takto doručené informácie musíme vymazať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítame Vaše predchádzajúce skúsenosti s predajom, komunikáciou, poskytovaním služieb a prácou so zákazníkmi.

Koho hľadáme?
✔️ Ide o prácu z domu, ktorá je vhodná pre každého kto má chuť a chce.
✔️ Mali by ste mať komunikačné skúsenosti, nebáť sa ponúknuť tovar či službu na predaj,
✔️ Váš zodpovedný prístup k práci a dobrá sebadisciplína (viete si určiť kedy budete pracovať a tak aj urobíte) Vám zaručí mzdu, ktorej výšku viete sám/sama ovplyvniť.
✔️ Ideálne, pokiaľ ste pozitívne nastavenou osobou a rozprávať Vás baví.
✔️ Podmienkou je plynule rozprávať po slovensky.

Čo budete potrebovať na prácu homeoffice?
▶️ Vlastné pripojenie k internetu
▶️ Vlastný počítač/notebook/laptop
▶️ Slúchadlá s mikrofónom.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Brinza
E-mail: poslať životopis
ID: 4151622  Dátum zverejnenia: 13.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac