Telefonický operátor (m/ž) – prieskum

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
20.08.2021
623 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy (závislá od výkonu a kvality)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripojte sa k nám a poďte s nami komunikovať a telefonovať.
Začiatky v práci nebývajú ľahké, preto neočakávame hneď samostatnosť a rekordné výsledky, práve naopak. Poskytneme Vám úvodné školenie v pracovnom čase. Budete dostávať spätnú väzbu a tipy, ako sa zlepšovať v komunikácii.

Naši kolegovia si u nás najviac cenia (podľa výsledkov z prieskumu spokojnosti):
• pravidelnú mzdu vyplácanú načas, stabilitu,
• možnosť pracovať z domu,
• férový a individuálny prístup,
• fyzicky nenáročnú prácu,
• voľné víkendy,
• dobrý kolektív,
• pracovné prostredie.

Podľa vyjadrenia našich kolegov im práca u nás dáva najmä:
• zlepšenie ich komunikačných zručností,
• možnosť vzdelávať sa a učiť sa nové veci.

Privítame ak ste osobou komunikatívnou, zodpovednou, radi sa učíte niečo nové a máte skutočný záujem pracovať. Vašim zaškolením Vás prevedú a zaškolia naši skúsení kolegovia.

Vašimi úlohami bude hlavne:
• Vašimi pracovnými nástrojmi budú počítač a slúchadlá s mikrofónom,
• budete telefonicky komunikovať so zákazníkmi,
• nejde o aktívny predaj a ponúkanie produktov,
• budete realizovať prieskum – pýtať sa otázky z dotazníka a zapisovať odpovede do jednoduchého systému,
• neskôr budete napr. pýtať sa a zaznamenávať do dotazníka záujem zákazníka o doručovanie informácií elektronicky – e-mailom alebo napr. doručovanie elektronickej faktúry mailom.

Aký bude Váš pracovný čas?
Pondelok – Piatok, od 08,00 do 19,00 hod. = Vy si určíte v akom čase v tomto rozmedzí „svoj denný úväzok“ odpracujete.
Pracovať budete iba v pracovné dni, cez víkendy a sviatky oddychujete s rodinou.

Čo Vám ponúkame?
• prácu na hlavný pracovný pomer (zmluva na dobu určitú s možnosťou jej predĺženia),
• možnosť pracovať aj na skrátený pracovný úväzok (napr. 4 alebo 6 hodín),
• odmenu za doporučenie nového kolegu ʺ Priveď kolegu ʺ vo výške 200€ netto,
• podľa možností a Vašej šikovnosti a samostatnosti využívať prácu z domu,
• príspevok na náklady za každú hodinu odpracovanú z domu,
• pri práci z domu poskytujeme zamestnancom príspevok na stravovaciu kartu,
• balík zamestnaneckých benefitov a zvýhodnení: podpora zdravia, relax, prekvapenia, spoločné raňajky, čas strávený spolu – teambuldingy, vernosť si vážime a ďalšie zvýhodnenia, s ktorými ušetríte),
• stabilnú prácu v spoločnosti s viac ako 17-ročnou tradíciou.

Požadujeme minimálne ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie. Pohovory budeme realizovať telefonicky, príp. online. Overíme si, či Váš počítač a internetové pripojenie spĺňa parametre, ktoré ku svojej práci budete potrebovať.

Ak Vám nejaké informácie v tejto ponuke chýbajú, volajte zdarma na číslo 0800 555 900 (Po-PI, 08,00 – 16,30) alebo nám napíšte na [email protected].

Radi Vám poskytneme všetky chýbajúce informácie. Tešíme sa na Vás!

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem o prácu u nás. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• uvítame skúsenosti s prácou cez telefón, príp. v call centre, zákazníckom centre a pod.,
• bezchybný rečový prejav v slovenskom jazyku,
• znalosť slovenskej gramatiky,
• schopnosť pracovať s počítačom,
• dobré, slušné, zrozumiteľné a plynulé vyjadrovanie,
• zodpovednosť,
• chuť pracovať a plniť si pracovné povinnosti.

Čo budete potrebovať na prácu z domu?
• vlastné pripojenie k internetu,
• vlastný počítač/notebook/laptop,
• slúchadlá s mikrofónom.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4127568  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac