Operátor na telefonickej linke - Pracujte v chránenej dielni (ZŤP) v Topoľčanoch

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho tímu. Začiatky v práci bývajú ťažké, preto neočakávame hneď samostatnosť a rekordné výsledky, práve naopak. Poskytneme Vám úvodné 2- 3- týždňové školenie priamo u nás v pobočke a v pracovnom čase.

Naši kolegovia si u nás najviac cenia (podľa výsledkov z prieskumu spokojnosti):
• pravidelnú mzdu vyplácanú načas, stabilitu,
• možnosť pracovať z domu,
• férový a individuálny prístup,
• fyzicky nenáročnú prácu,
• voľné víkendy,
• dobrý kolektív,
• pracovné prostredie.

Podľa vyjadrenia našich kolegov im práca u nás dáva najmä:
• zlepšenie ich komunikačných zručností,
• možnosť vzdelávať sa a učiť sa nové veci.

Privítame ak ste komunikatívny, lojálny, zodpovedný, a rád sa učíte niečo nové. Vašim zaškolením Vás prevedú a zaškolia naši skúsení kolegovia. Následne pri adaptácií a pri práci Vám budú pomáhať aj ostatní kolegovia z pobočky.

Vašimi úlohami bude hlavne:
• Vašimi pracovnými nástrojmi budú počítač a slúchadlá s mikrofónom,
• aktívne komunikovať s existujúcimi zákazníkmi
• (kontakty a text hovoru Vám poskytneme),
• poskytnúť relevantné informácie o produktoch, službách,
• dohadovať klientom stretnutia a realizovať prieskumy,
• identifikovať a spracovať potreby klientov a navrhnúť
• vhodné predajné riešenie (aj na toto Vám pripravíme a poskytneme
• text),
• zodpovedne zapisovať zistené údaje do databázy (počítača) s cieľom
• zabezpečiť kvalitu zapísaných údajov a spokojnosť našich zákazníkov,
• robiť jednoduché administratívne činnosti.

Zákazníkov nevyhľadávate, máte ich od nás v databáze.

Čo Vám ponúkame?
• Zaujímavé teambuildingy a iné aktivity s kolegami.
• Zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 17-ročnou tradíciou.
• Práca v príjemnom prostredí a s úžasným kolektívom.
• Možnosť (nie povinnosť) dlhodobého vzdelávania s certifikáciou.
• Zamestnanecké zľavy na top produkty.
• Balík zamestnaneckých výhod ( multisport karta, aktivity podporujúce work life balance
a zdravie zamestnancov, zľavy na TOP produkty, tematické teambuildingy, relaxačné
zóny )
• Práca iba v pracovné dni, cez víkendy a sviatky oddychujete s rodinou.

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie.
Miesto výkonu práce - Dopravná 168 / 2, Topoľčany

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu volajte zdarma na číslo 0800 777 100 alebo na číslo 0911-087 441 alebo píšte na [email protected].

Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie. Tešíme sa na Vás!

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem o prácu u nás. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Koho hľadáme?
  • kolegyňu, ktorá rada komunikuje s ľuďmi a nemá problém hovoriť so zákazníkmi,
  • osobu s pozitívnym vzťahom k ľudom, ktorá si poradí si aj s „ťažkým orieškom“,
  • so zodpovedným prístupom a záujmom učiť sa nové,
  • schopnosťou pracovať s počítačom (word, excel, internet na základnej úrovni).
  • Aj čerství absolventi škôl sú u nás vítaní.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4110508  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac