Stabilná práca administratívneho charakteru v spoločnosti s viac ako 15-ročnou tradíciou - Topoľčany

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
17.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 750 EUR/mesiac 520€/brutto + variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete prácu vo svojom meste bez nutnosti dochádzania?
Nechcete pracovať manuálne vo výrobnej hale, ale radšej administratívne v klimatizovaných priestoroch?
Hľadáte prácu s možnosťou povýšenia?
Vašou náplňou práce bude PRIJÍMANIE telefonických hovorov zákazníkov.
Budete riešiť požiadavky a poskytovať potrebné informácie ohľadom porúch.
Možnosť zárobku do výšky 750€/brutto mesačne + zamestnanecké výhody a benefity.

Občerstvenie na pracovisku zdarma (bagety, ovocie, sladkosti, nápoje...).
Naši zamestnanci majú k dispozícii relaxačnú miestnosť, s možnosťou jej využívania nielen počas pracovnej doby, ale aj po pracovnej dobe. (k dispozícii je boxerský vak, šípky, PC s internetom a TV)
Predplatné novín a časopisov, ktoré si po prečítaní môžete odniesť domov (Nový Čas, Plus JEDEN DEŇ, Auto Motor a Šport, Nový Čas pre ženy, Slovenka, Emma, Evita, Eva).
Zaujímavé teambuildingy a iné aktivity s kolegami.
Zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 15-ročnou tradíciou.
Práca v príjemnom prostredí a s úžasným kolektívom.
Možnosť (nie povinnosť) dlhodobého vzdelávania s certifikáciou.
Zamestnanecké zľavy na top produkty.
Multisport karta.
Časté prekvapenia vo forme malých darčekov:-)

Informácie o výberovom konaní

Práca na trvalý pracovný pomer.
Požadujeme ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie.
Miesto výkonu práce - Topoľčany, Dopravná 2

Ochota pracovať aj počas víkendov a sviatkov (príplatky za prácu vo sviatok a víkend).
Pracovný čas:
06:00 - 14:30
13:30 - 22:00
Potreba pracovať na oboch zmenách.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu volajte zdarma na číslo 0800 777 100 alebo píšte na [email protected]
tel.č.: 0910 359 426
Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie.

Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.12.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Crystal Call a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy. Viac info na www.crystalcall.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Plynulý a bezchybný rečový prejav.
Základná znalosť práce s počítačom.
Aktivita a chuť do práce.
Dôslednosť a zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hálkova 1/A
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Šimková
Tel.: +421910359426
E-mail: poslať životopis
ID: 3798896  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 - 750 EUR/mesiac520€/brutto + variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus + príplatky