3,5 - 4 EUR/hod.

Dotazníky - Brigáda pre študentov za 3,50-4,00€/hod.

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Krásnohorská 12, Rožňava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.8.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Leto je v plnom prúde a tebe dochádzajú peniaze?
Užil si si festivaly, párty a chceš si niečo aj zarobiť?
Chceš si ráno dlho pospať? Príď až na večerné.
Nenáročná práca za počítačom.
Tvojou úlohou bude volať jednoduché prieskumy a dotazníky.
S možnosťou postupu na predajné kampane kde si tí najlepší zarobia až do výšky 840€!
FLEXIBILNÁ pracovná doba medzi 8.00 - 21.00hod. (pondelok až piatok), medzi 8.00 - 15.00hod. (sobota).
Volajte zdarma 0800 777 100.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,50€ + po odpracovaní každých 80 hodín bonus 40€

Občerstvenie na pracovisku zdarma (bagety, ovocie, sladkosti, nápoje...).
Zaujímavé teambuildingy a iné aktivity s kolegami.
Možnosť dlhodobej brigády aj počas roka.
Zamestnanecké zľavy na top produkty.
Časté prekvapenia vo forme malých darčekov :-)
Multisport karta aj pre študentov.
Rozvoj osobnosti a komunikačných zručností.
FLEXIBILNÁ pracovná doba - dochádzku si plánuješ TY

Informácie o výberovom konaní

Práca na dohodu počas leta.
Vysoká hodinová sadzba.
Pracovná doba FLEXIBILNÁ medzi 8.00 - 21.00hod. (pondelok až piatok), medzi 8.00 - 15.00hod. (sobota)
Po odpracovaní každých 80 hodín bonus 40€.
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis alebo nám zavolajte. Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie. Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.8.2019 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 955 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Plynulý a bezchybný rečový prejav.
Základná znalosť práce s počítačom.
Aktivita a chuť do práce.
Dôslednosť a zodpovednosť.

Crystal Call a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hálkova 1/A
831 03 Bratislava
ID: 3731079   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50€ + po odpracovaní každých 80 hodín bonus 40€