520 - 650 EUR

Telefonický operátor s poľským, maďarským a nemeckým jazykom (angličtina výhodou)

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2329, Trebišov
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická komunikácia so zákazníkmi.
Poskytovanie informácií a riešenie otázok zákazníkov.
Prezentovanie produktov a služieb zákazníkom.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520€ v hrubom+130€ vario a ďalšia odmena za AJ

Zázemie v stabilnej spoločnosti.
Práca v príjemnom prostredí a dynamickom kolektíve.
Možnosť profesijného rozvoja.
Firemné vzdelávanie.
Firemné akcie.
Zamestnanecké zľavy.
Finančné benefity.
Nefinančné benefity.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis alebo nám zavolajte. Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov!
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 955 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ovládanie cudzích jazykov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať aj počas víkendov a sviatkov (príplatky za prácu vo sviatok a víkend).
Pracovný čas:
06:00 - 14:00
14:00 - 22:00
Potreba pracovať na oboch zmenách.
Dobré komunikačné zručnosti v slovenskom jazyku a v poľskom jazyku alebo v maďarskom alebo v nemeckom jazyku sú podmienkou.
Ak ovládate aj AJ, dostanete ďalšiu odmenu až do výšky 75€ brutto.
Znalosť práce s PC.
Do systémov pracovníkov zaučíme.

Crystal Call a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hálkova 1/A
831 03 Bratislava
www.crystalcall.eu

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Hykšová
E-mail: poslať životopis
ID: 3635356   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520€ v hrubom+130€ vario a ďalšia odmena za AJ