520 - 900 EUR

Stabilná práca administratívneho charakteru v spoločnosti s viac ako 15- ročnou tradíciou-práca v Trebišove

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2329, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete prácu vo svojom meste bez nutnosti dochádzania?
Nechcete pracovať manuálne vo výrobnej hale, ale radšej administratívne v klimatizovaných priestoroch?
Hľadáte prácu s možnosťou povýšenia?
Chcete víkendy tráviť doma s rodinou a nie v práci?
Vašou prácou bude telefonická komunikácia s existujúcimi zákazníkmi a ponuka produktov a služieb.
Naši najlepší operátori si zarobia až do výšky 900€!
Ak pracujete na Dohodu, prac. čas 13:00-18:00, iba pondelok až štvrtok-plánujete si dochádzku podľa Vašich potrieb.
Volajte zdarma 0800 777 100.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520€ + odmeny za predaj až do výšky 300€

Občerstvenie na pracovisku zdarma (bagety, ovocie, sladkosti, nápoje...).
Zaujímavé teambuildingy a iné aktivity s kolegami.
Zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 15-ročnou tradíciou.
Práca v príjemnom prostredí a s úžasným kolektívom.
Možnosť (nie povinnosť) dlhodobého vzdelávania s certifikáciou.
Zamestnanecké zľavy na top produkty.
Multisport karta.
Časté prekvapenia vo forme malých darčekov:-)
Práca iba v pracovné dni, cez víkendy a sviatky oddychujete s rodinou.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu volajte zdarma na číslo 0800 777 100 alebo píšte na [email protected]
Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie. Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Crystal Call a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy. Viac info na www.crystalcall.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulý a bezchybný rečový prejav,
- znalosť práce s PC (otvorenie súboru, vpisovanie, uzatvorenie, presunutie ikony, ,..)
- používanie PC skratiek (kopírovať, vložiť, hľadať,...)
- ovládanie písania na klávesnici, aspoň 6timi prstami
- ochota zlepšiť svoju komunikáciu s ľuďmi,
- odolnosť voči stresu,
- zodpovednosť a dôslednosť,

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hálkova 1/A
831 03 Bratislava

Kontakt

ID: 3511127   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520€ + odmeny za predaj až do výšky 300€