650 - 1 000 EUR

Stabilná práca vedúceho pracovníka v spoločnosti s viac ako 15- ročnou tradíciou- práca v Prešove

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Masarykova 22, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš riadiť a starať sa o tím 15-20 kolegov na pobočke?
Chceš pracovať priamo v Prešove a nedochádzať za prácou?
Rád sa pochváliš svojimi dosiahnutými výsledkami?
Hľadáš stabilnú prácu, kde si ťa zamestnávateľ bude vážiť a tvoj nadriadený ti bude venovať čas?
Hľadáš prácu s istotou dlhodobého a pravidelného zárobku?

Tak nám pošli životopis!

Čaká ťa práca s tvojim tímom:
-zabezpečovanie dodržiavanie pracovných postupov
- motivácia a vyhodnocovanie výsledkov
- školenie a starostlivosť
-jednoduché administratívne činnosti
-účasť na pravidelných firemných poradách – možnosť prispieť nápadmi na zlepšenie chodu firmy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650€+100€ vario, po 3.mesiacoch vario 150€+odmeny

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- práca je skvelým štartom k profesijnej kariére
- finančné benefity:
- pri nadštandardnom nasadení (riešenie požiadaviek prevádzky mimo hlavných pracovných hodín)

- nefinančné benefity :
- 10 eur na nápoje a drobné občerstvenie v práci
- upomienkové predmety
- raňajkové menu: ovocné, vitamínové, čokoládové, popcorn dni
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí + firemné akcie
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- mobilný telefón aj na súkromné účely (po skúšobnej dobe)
- multisport karta

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, neváhajte nám zaslať životopis na [email protected] Ak budete vyhovovať našim požiadavkám, budeme Vás telefonicky kontaktovať ohľadom termínu pracovného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy. Viac info na www.crystalcall.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, Ekonomika, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulý a bezchybný rečový prejav
- anglický jazyk – mierne pokročilý
- znalosť práce s PC na používateľskej úrovni, vrátane balíka MS Office
- zodpovednosť a dôslednosť
- vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti a dôslednosti v práci
- skúsenosť s vedením tímu výhodou
- organizačné a riadiace schopnosti
- skúsenosti v oblasti zákazníckej podpory výhodou
- znalosť oblasti telemarketingu výhodou

Crystal Call a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hálkova 1/A
831 03 Bratislava

Kontakt

ID: 3501951   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€+100€ vario, po 3.mesiacoch vario 150€+odmeny