Junior Projekt manažér - absolvent

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Hálkova 1/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
08.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, implementácia, monitoring projektového cyklu
- zodpovednosť za finančnú stránku jednotlivých projektov v požadovaných intenciách spoločnosti
- riadenie tímu agentov v rámci jednotlivých telemarketingových kampaní
- zodpovednosť za rozvoj tímu a jeho motiváciu
- hodnotenie úspešnosti projektov a zefektívňovanie systému riadenia
- komunikácia s obchodnými partnermi (osobná, telefonická a e-mailová)
- zodpovednosť za spracovanie zákazníckych požiadaviek a požiadaviek obchodných partnerov
- pravidelný reporting
- komunikácia v rámci jednotlivých interných oddelení
- možnosť podporovať menej skúsených kolegov pri riešení problémov, ako aj možnosť zaškoliť nových zamestnancov
- možnosť neustále zlepšovať procesy v rámci oddelenia
- tvorba call scriptov / scenárov hovorov

- práca pod vedením skúseného senior projekt manažéra
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- práca je skvelým štartom k profesijnej kariére
- firemné školenia – rozvoj osobnosti a pracovných zručnosti prostredníctvom školení v oblasti komunikačných zručností, marketingu a manažmentu
- nefinančné benefity
- mesačne balík prípravkov pre domácnosť
- upomienkové predmety
- mimopracovné a voľnočasové aktivity
- coffee corner
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- priestor pre originálne a kreatívne riešenia
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť aktívne využívať cudzí jazyk

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, neváhajte nám zaslať životopis. Ak budete vyhovovať našim požiadavkám, budeme Vás telefonicky kontaktovať ohľadom termínu pracovného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.1.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy. Viac info na www.crystalcall.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, Ekonomika, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- silná orientácia na výsledky
- vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti a dôslednosti v práci
- skúsenosť s vedením tímu výhodou
- organizačné a riadiace schopnosti
- koncepčné, analytické a strategické myslenie
- výborné prezentačné a komunikačné zručnosti (plynulý a bezchybný rečový prejav)
- schopnosť tímovej práce
- vysoká odolnosť voči stresu
- flexibilita
- bezchybný pravopis
- výborná znalosť práce s PC

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hálkova 1/A
831 03 Bratislava
www.crystalcall.eu

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľudmila Kohútová
E-mail: poslať životopis
ID: 3127932   Dátum zverejnenia: 5.12.2017