Stabilná práca administratívneho charakteru v spoločnosti s viac ako 16- ročnou tradíciou - Poľský jazyk

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Dopravná 2, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
600 - 730 EUR/mesiac600€ brutto/mesiac + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete prácu vo svojom meste bez nutnosti dochádzania?
Nechcete pracovať manuálne vo výrobnej hale, ale radšej administratívne v klimatizovaných priestoroch?
Hľadáte prácu s možnosťou povýšenia?

Vašou prácou bude telefonická komunikácia s existujúcimi zákazníkmi v cudzom jazyku
  • zodpovednosť za spracovanie zákazníckych požiadaviek
  • poskytovanie podpory a informácií zákazníkom
  • všeobecná administratívna práca.

Podmienkou je ovládať na komunikatívnej úrovni:
  • poľský jazyk

Výhodou je ak ovládate jeden z uvedených jazykov:
  • anglický jazyk
  • nemecký jazyk
Za anglický a ďalší cudzí jazyk je príplatok 0,50€/odpracovaná hodina.

Naši zamestnanci majú k dispozícii relaxačnú miestnosť, s možnosťou jej využívania nielen počas pracovnej doby, ale aj po pracovnej dobe. (k dispozícii je boxerský vak, šípky, PC s internetom a TV)
Predplatné novín a časopisov, ktoré si po prečítaní môžete odniesť domov (Nový Čas, Plus JEDEN DEŇ, Auto Motor a Šport, Nový Čas pre ženy, Slovenka, Emma, Evita, Eva).
Systém zamestnaneckých benefitov počas celého roka (ovocie, pizza deň, dobročinné zbierky, teambuildingy a iné aktivity s kolegami.
Zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 15-ročnou tradíciou.
Práca v príjemnom prostredí a s úžasným kolektívom
Zamestnanecké zľavy na top produkty.
Balík zamestnaneckých výhod ( multisport karta, aktivity podporujúce work life balance
a zdravie zamestnancov, zľavy na TOP produkty, tematické teambuildingy,
relaxačné zóny ))

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu volajte ZDARMA na číslo 0800 777 100 alebo píšte na [email protected].
tel.č.: 0910 359 426
Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ovládanie cudzích jazykov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať aj počas víkendov a sviatkov (príplatky za prácu vo sviatok a víkend).
Pracovný čas:
06:00 - 14:00
14:00 - 22:00
Potreba pracovať na oboch zmenách.
Dobré komunikačné zručnosti v slovenskom jazyku a aspoň v jednom uvedenom cudzom jazyku.
Ak ovládate 2 cudzie jazyky- odmena do výšky 75€ brutto každý mesiac.
Znalosť práce s PC.
Do systémov pracovníkov zaučíme.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Minárik
E-mail: poslať životopis
ID: 2314905  Dátum zverejnenia: 7.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac