Mzdový účtovník/Personalista

CRW Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Drevárska , Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• realizovať komplexné, úplné a správne spracovanie mzdovej agendy v súlade s platnou legislatívou,
• objednávať a zamestnancom odovzdávať stravné lístky,
• spracovávať výkazy a hlásenia pre poisťovne,
• tvoriť a podávať mesačné prehľady a ročné hlásenia o dani z príjmov,
• prihlasovať, odhlasovať zamestnancov z/do poisťovní,
• viesť a aktualizovať personálne/osobné zložky zamestnancov,
• pripravovať pracovno - právnu dokumentáciu pre zamestnancov (zmluvy, dodatky, skončenia),
• zabezpečovať školenia a vzdelávanie zamestnancov,
• tvoriť a zasielať výstupné hlásenia podľa zadania, vypracovávať štatistické výkazy,
• vyhľadávanie a výber zamestnancov,
• evidovať a koordinovať povinné náležitosti zamestnancov v súvislosti s ich pracovným pomerom,

Životopisy posielajte e-mailom, príp. poštou na adresu firmy.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Human - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• minimálne úplné stredoškolské vzdelanie,
• aspoň 3 ročnú prax v oblasti spracovania, výpočtu miezd a personalistiky - podmienkou,
• dobrú znalosť používania MS Excel a MS Word,
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - výhodou,
• znalosť Zákonníka práce a predpisov upravujúcich oblasť miezd podmienkou,
• znalosť práce v SW Human výhodou,
• schopnosť samostatne pracovať,
• ústretové vystupovanie a prístup k ľuďom,
• komunikačné zručnosti,
• osobnú zodpovednosť,
• VYSOKÁ miera diskrétnosti.

Vstrekovanie plastových výrobkov termoplastickou transformáciou. Montáž celkov a podcelkov. Návrh, konštrukcia a údržba foriem.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CRW Slovakia s.r.o.
Drevárska 2
05201 Spišská Nová Ves
ID: 384148   Dátum zverejnenia: 29.11.2017