Konzulent chovu hovädzieho dobytka / reprodukčný špecialista

CRV SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných kandidátov (kandidátky) na pozíciu konzulent chovu hovädzieho dobytka / reprodukčný špecialista

Kolega / kolegyňa na tejto pozícii sa bude zaoberať prezentáciou a predajom produktov a služieb spoločnosti CRV. Ďalej bude zaisťovať podporu chovateľov v oblasti plemenárskeho a reprodukčného poradenstva (tvorba priparovacích plánov, rozborov stáda, reprodukčných auditov a i.). U zákazníkov CRV sa bude podieľať aj na zavádzaní moderných softwarových a hardwarových nástrojov za účelom zvýšenia efektivity produkcie mlieka. K týmto činnostiam bude využívať naše moderné softwarové nástroje.

Požiadavky:
• SŠ / VŠ vzdelanie poľnohospodárskeho smeru
• Znalosť problematiky chovu hovädzieho dobytka
• Dobrá znalosť práce na PC
• Obchodné a prezentačné schopnosti
• Vodičský preukaz sk. B – aktivný vodič

• Zázemie veľkej nadnárodnej spoločnosti
• Kariérny rast, neustále vzdelávanie v obore, zahraničné stáže
• Firemný telefón a notebook
• Osobný automobil i k súkromnému použitiu
• Príspevok na stravovanie a na penzijné poistenie
• 5 týždňov dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zootechnika, veterina

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť CRV SK je dcérskou spoločnosťou CRV Czech Republic, ktorá je najväčšou plemenárskou firmou v ČR a je súčasťou nadnárodného holdingu CRV so sídlom v holandskom Arnheme. Má šľachtiteľské programy na celom svete.
Chovateľom ponúkame inseminačné dávky top býkov dojných, kombinovaných i mäsových plemien. Ďalej poskytujeme softvér na riadenie stáda, tvorbu pripárovacích plánov a poradenstvo v oblasti reprodukcie a šľachtenia dobytka.
ID: 4544679  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac